36W UV lampa na nechty, strieborná


ID1941

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

UV lampa s časovačom 120 sekúnd. Je vhodná na UV gél a gél lak, ktoré v nej tvrdnú 2 minúty. Má výsuvnú spodnú časť, preto je vhodná aj na pedikúru. Vnútro lampy je zrkadlové, pre dokonalejšie rozptýlenie UV svetla. V lampe sú štyri 9W UV žiarovky. Rozmer lampy 25 cm x 21,5 cm x 10 cm. Lampa je napájaná z el. siete.

Strieborná UV lampa na nechty 36W

UV lampu napojíte do elektrickej siete pomocou napájacieho kábla. Na lampe je tlačidlo s dvoma možnosťami zapnutia. V prvej polohe ju zapnete na ľubovoľný čas a v druhej polohe spolu s červeným tlačidlom zapnete časovač na 120 sekúnd.

Strieborná UV lampa na nechty 36W

Je to 36W UV lampa striebornej farby s jednoduchým intuitívnym ovládaním. Súčasťou balenia sú štyri 9W UV žiarovky, ktoré sa po čase vymieňajú. Ovládanie lampy sa nachádza na jej vrchnej časti. Čierne tlačidlo na zapnutie, vypnutie a červený časovač na 120 sekúnd. V lampe vtvrdne UV gél, gél lak a BIO gél. Výhodou je odnímateľné dno pre ľahšie čistenie, výmenu žiaroviek alebo na použitie pri pedikúre. Rozmery 25 x 21,5 x 10 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017