Blog

36W UV lampa s kvetmi


ID4506
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Biela lampa na gélové a gél lak nechty. Vytvrdne v nej aj polygél. Lampa s ružami je veľmi pekným dizajnovým kúskom. Doslova ozdobí váš salón. 36W lampa má 4 UV žiarovky. Aby ste čas nemuseli sledovať, tak je vybavená časovačom 120 sekúnd a 180 sekúnd. Ak vám predsa len časovač nevyhovuje, tak lampu môžete zapnúť aj na trvalé svietenie. UV gély a gél laky v nej vytvrdnú za 2 až 3 minúty. Čas závisí od typu gélu a aj od hrúbky vrstvy. Zrkadlové vnútro zabezpečí rovnomerné tvrdnutie materiálov. Výsuvné dno uvítate pri dezinfekcii, ale aj pri pedikúre. Lampa je napájaná z elektrickej siete. Rozmer 24,5 x 22 x 9,5 cm.
štítok Novinka
farba biela , ružová
výkon 36 Watt
dĺžka 24.5 cm
šírka 22 cm
výška 9.5 cm

Napájanie bielej UV lampy s kvetmi 

 Na zadnej strane sa nachádza spínač pre zapnutie a nastavenie časovača. Vnútro je zrkadlové, čo zabezpečí, že svetlo sa rovnomerne rozloží. Lampu je potrebné najprv napojiť do elektrickej siete pomocou sieťového kábla.

Napájanie bielej UV lampy s kvetmi

Ovládanie UV lampy

Nachádza sa na zadnej strane

Ovládanie UV lampy

4-žiarovková UV lampa na profesionálne alebo domáce použitie. Má jednoduchý dizajn, ktorý je vhodný do každého prostredia. Lampa má na sebe vzor svetlo ružových kvetov. Vnútri sa nachádzajú štyri 9W žiarovky, ktoré je potrebné vymeniť vo chvíli, keď prestane dostatočne vytvrdzovať. Vytvrdne v nej UV gél a gél lak za 2 minúty. Spínače na zapnutie a nastavenie časovača sú umiestnené na zadnej strane. Na výber máme z troch možností svietenia a to 120, 180 sekúnd alebo ju môžeme nechať svietiť nonstop. Rozmer lampy je 24,5 x 22 x 9,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019