Blog

36W UV lampa so senzorom a časovačom


ID5208
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

4 žiarovková UV lampa na gélové, gél lak aj polygél nechty. Má výsuvné vyberateľné dno, pre ľahšie čistenie. Zrkadlové vnútro, vďaka ktorému sa svetlo rovnomerne rozloží a materiál je rovnomerne vytvrdzovaný. UV gély, gél laky a polygél je potrebné nechať v lampe 120 sekúnd. UV lampa má aj časovač, ktorý si môžete nastaviť na 60, 90 alebo 120 sekúnd. Tiež má možnosť zapnutia trvalého svietenia. Súčasťou lampy sú 4 žiarovky typ C. UV lampa nemá ventilátor, ale má senzor pohybu a po nastavení času ju spustíte vložením ruky do vnútra. Pohyblivý kryt zabraňuje úniku svetla z lampy a zároveň zákazníčke toto svetlo negatívne nevplýva na zrak. Na povrchu je ochranná fólia. Rovnaká sa nachádza aj na paneli s ovládaním lampy.
štítok Novinka
výkon 36 Watt
farba biela, ružová
dĺžka 24 cm
šírka 19 cm
výška 11 cm

Napájanie UV lampy

Na zadnej strane lampy sa nachádza kábel, ktorý je pred zapnutím potrebné pripojiť do elektrickej siete. Dno lampy je odnímateľné. 

Spôsob používania

V zadnej časti lampy sa nachádza ovládací panel, na ktorom nájdete tlačidlo on/off, ktorým lampu jednoducho a rýchlo zapnete a vypnete. V pravo od toho sa nachádza timer (časovač), ktorým si nastavíte vami požadovaný čas. Lampa ponúka možnosť nastaviť čas na 60, 90 a 120 sekúnd. Po nastavení času sa žiarovky rozsvietia až vložením ruky do vnútra. Vybratím ruky pred uplynutím času sa lampa zahasí. 

Biela UV lampa s ružovým ochranným krytom na gélové nechty. Lampa má výkon 36W. Vytvrdne v nej UV gél, gél lak, poly gél a aj akrylgél. Je vhodná ako na profesionálne, tak aj domáce použitie. Praktická, vďaka odnímateľnému dnu. Lampa obsahuje časovač na 60, 90 a 120 sekúnd. Jej súčasťou je aj senzor pohybu. Vložením ruky sa lampa zapne a vybratím sa vypne. Balenie obsahuje aj štyri UV žiarovky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020