Blog

Biela lampa Promed UVL - 36 S


ID8441
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 9 kusov
Výkonná UV lampa od Promed v elegantnom bielom prevedení, v ktorej vďaka výkonu 36 W vytvrdnú všetky gély, polygély, či gél laky za krátky čas do 120 sekúnd.... Celý popis
Naša cena 34.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Výkonná UV lampa od Promed v elegantnom bielom prevedení, v ktorej vďaka výkonu 36 W vytvrdnú všetky gély, polygély, či gél laky za krátky čas do 120 sekúnd. Vnútro lampy je zrkadlové a tvrdnutie gélov je tým pádom rovnomerné. Dno lampy je posuvné, čo zabezpečuje pohodlnú výmenu žiaroviek a vďaka nemu je údržba jednoduchšia. Súčasťou lampy sú aj 4 žiarovky typu C. Lampa sa ovláda pomocou tlačidla na zapínanie a doba polymerizácie sa udáva pomocou tlačidla vedľa spínača. Na výber je časovač sekundový na 90 alebo 120 sekúnd a minútový na 30 alebo 60 minút. Rozmery lampy sú 24,5 x 10 x 20 cm.
farba biela, strieborná
výkon 36 Watt
štítok Novinka
šírka 20 cm
výška 10 cm
dĺžka 24.5 cm

Napájanie lampy

V lampe je zabudovaný kábel, ktorým zariadenie zapojíte do elektrickej siete.

Ovládanie lampy

Na hornej strane lampy v zadnej časti sa nachádzajú tlačidlá na ovládanie a to spínač a tlačidlo na prepínanie časovača spolu s LED signalizátorom, ktorý sa rozsvieti pri zapnutí lampy. Časovač má štyri stupne časovania na 90 a 120 sekúnd, alebo 30 a 60 minút.

 

Lampa v skutočnosti

Biela UV lampa od nemeckého výrobcu Promed zaručí rýchle a spoľahlivé vytvrdnutie všetkých gélov, polygélov, gél lakov či akrylov. Tvrdnutie je rovnomerné vďaka zrkadlovému dnu, ktoré sa zároveň dá ľahko z lampy vybrať a vymienať žiarovky, či lampu čistiť a dezinfikovať. Káblom, ktorý je v lampe zabudovaný zapojíme zariadenie do elektrickej siete a hlavným spínačom spustíme lampu do prevádzky. Pomocou druhého tlačidla vyberáme časovač. Pri zvolenom čase sa rozsvieti svetelná kontrolka. Rovnako ako sme lampu zapli, ju aj vypneme. Rozmery lampy sú 24,5 x 10 x 20 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020