Blog

Biela UV lampa PROMED 36W

PROMED

ID3287
PROMED
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

36 W lampa Promed UVL-36 slúži na vytvrdnutie UV gélu, polygélu alebo gél laku na vašich nechtoch. Lampa má jednoduché ovládanie, vďaka 3-stupňovému časovaču (90 s/120 s/30 min). Vnútro lampy je zrkadlové, čo umožňuje, že nechty vytvrdnú rovnomerne. Výsuvná podložka v spodnej časti lampy umožní jednoduchšiu výmenu žiaroviek a jednoduchú dezinfekciu. Po odstránení výsuvnej časti môžete lampu použiť aj na gélovú pedikúru. Nožičky lampy sú protišmykové. Súčasťou balenia sú 4 x 9W žiarovky. Rozmer lampy 23 x 22 x 10 cm. UV lampa je vhodná na všetky gély a gél laky. Lampa je napájaná z el. siete.
štítok Výpredaj
farba biela
výkon 36 Watt
dĺžka 23 cm
výška 10 cm
šírka 22 cm

Zapojenie bielej UV lampy PROMED

Táto lampa sa napája do elektrickej siete pomocou napájacieho kábla. Má zrkadlové vnútro, vďaka čomu gél vytvrdne rovnomerne. Časovač má 3 stupne. Súčasťou balenia sú aj 4 žiarovky typu A. Spodná časť sa dá vybrať, čo určite oceníte pri výmene žiaroviek alebo pri čistení lampy.

Zapojenie bielej UV lampy PROMED

Je to lampa značky Promed nemeckej kvality. Slúži na vytvrdnutie UV gélu a gél laku. Vďaka zrkadlovému vnútru gélové nechty vytvrdnú rovnomerne. Lampa má štyri 9W UV žiarovky typu A, ktoré sú súčasťou balenia. Vďaka posuvnej spodnej časti môžeme odstrániť dno a použiť lampu na pedikúru alebo ju ľahko vyčistiť a vymeniť žiarovky. Ovládanie lampy nájdeme na zadnej strane spolu s časovačom na 30 sek., 90 sek. alebo 30 minút. Má bielu lesklú farbu. Pomocou kábla ju napojíme do elektrickej siete. Rozmery 23 x 22 x 10 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020