Blog

Čierna UV lampa 36W


ID2695
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

4-žiarovková UV lampa nevyhnutná pri robení gélových nechtov. Je potrebná na vytvrdnutie UV gélov, polygélov i gél lakov. Lampa má časovač 120 sekúnd, a tak už nemusíte čas sledovať na hodinkách. Má zrkadlové vnútro, do ktorého sa pohodlne vojde celá dlaň. Vyberateľné dno umožní jednoduchšiu výmenu žiaroviek, lepšie čistenie a možnosť použiť lampu aj na pedikúru. Súčasťou UV lampy sú 4 žiarovky typu C. Rozmer 25 cm x 21,5 cm x 10 cm. Lampa je napájaná z el. siete.
štítok Zľava
farba čierna
výkon 36 Watt
šírka 21.5 cm
dĺžka 25 cm
výška 10 cm

Napájanie 36W UV lampy 

 Táto UV lampa má elektrický kábel, ktorý je potrebné zapojiť do elektrickej siete. Vo vnútri sú 4 žiarovky typu C, ktoré sú súčasťou balenia. Vnútro je zrkadlové, čo zabezpečí rovnomerné zatvrdnutie gélu alebo gél laku.

Napájanie 36W UV lampy

UV lampa má čiernu farbu s lesklým povrchom. Vhodná na domáce ale aj profesionálne použitie. Slúži na vytvrdnutie UV gélu, gél laku ale aj BIO gélu. Vďaka odnímateľnému dnu ju môžeme použiť aj na pedikúre. Lampa obsahuje štyri 9W UV žiarovky typu C. Vďaka zrkadlovému vnútru gél vytvrdne rovnomerne. Na jej vrchnej časti sa nachádza ovládanie na zapnutie a vypnutie lampy a časovač na 120 sekúnd. Pomocou kábla ju napojíme do elektrickej siete. Rozmery 25 x 21,5 x 10 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019