Blog

Fialová UV lampa 36W


ID3066
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

4-žiarovková UV lampa na gélové nechty. Nevyhnutná pre vytvrdnutie polygélov, UV gélov a gél lakov. Má časovač 120 sekúnd, no môžete ju zapnúť aj na trvalé svietenie. Zrkadlové vnútro UV lampy zabezpečí dokonalý rozptyl UV svetla a gél tvrdne rovnomerne. Vhodná na domáce použitie, ale aj do salónov. Vyberateľné dno uľahčí výmenu žiaroviek aj čistenie lampy. Po vybratí môžete použiť lampu aj na pedikúru. Štyri 9W žiarovky sú súčasťou balenia. Lampa je napájaná z el. siete.
štítok Výpredaj
farba fialová
výkon 36 Watt
šírka 21.5 cm
dĺžka 25 cm
výška 10 cm

36W fialová UV lampa

UV lampa je 4-žiarovková, so sieťovým káblom, ktorý sa napája do elektrickej siete. Súčasťou balenia sú aj žiarovky, ktoré sú veľmi ľahko vymeniteľné. Zrkadlové vnútro lampy zabezpečí rovnomerné vytvrdnutie gélu.

36W fialová UV lampa

36W UV lampa na gélové nechty lesklej fialovej farby. V lampe vytvrdne UV gél a gél lak za 2 minúty. Vnútro je zrkadlové čo prospieva k rovnomernému vytvrdnutiu gélu. Súčasťou balenia sú štyri 9W UV žiarovky typu C. Pre ich ľahšiu výmenu odstránime posuvne dno lampy. Odnímateľné dno oceníme aj pri použití pedikúry. Je vhodná na domáce ale aj profesionálne požitie. Jednoduché ovládanie nájdeme na jej povrchu, kde sa nachádza aj časovač na 120 sekúnd. Rozmery 24 x 21 x 9 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020