Blog

Fialová UV lampa so senzorom 36W


ID3170
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

LCD lampa s časovačom, ventilátorom a senzorom na profesionálne využitie. Je nutná pri tvrdnutí UV gélov, BIO gélov, polygélov a gél lakov. Gély v nej vytvrdnú za 2 minúty. Vnútro UV lampy je zrkadlové a spodná časť, kde sa vkladá ruka je strieborná. Súčasťou balenia sú aj štyri 9W žiarovky. UV lampa má bezpečnostnú poistku proti prehriatiu. Pri prehriatí sa lampa nedá zapnúť senzorom. Odporúčame používať ju spolu s ventilátorom, ktorý prispieva k jej chladeniu. Rozmery 27 x 22 x 15 cm. Lampa je napájaná z el. siete.
farba biela, fialová
výkon 36 Watt
šírka 22 cm
dĺžka 27 cm
výška 15 cm

 

UV lampa so sieťovým káblom

Profesionálna lampa so senzorom, časovačom a ventilátorom. Má bezpečnostnú poistku proti prehriatiu. Gél v nej vytvrdne za 2 minúty. Lampa je napájaná z elektrickej siete cez elektrický kábel. 

 UV lampa so sieťovým káblom

Ovládanie UV lampy

 

  1. UV lampu zapnete a vypnete stlačením vypínača na zadnej strane. Prístroj pípne a na displayi sa zobrazí čas v sekúndách.

  2. Stlačením SET/STOP sa rozsvieti červená dióda buď pri nápise UV LAMP, FAN, alebo pri oboch naraz. Zvolíte si tak požadovanú operáciu.

  3. Tlačidlom + a – si volíte čas, ktorý je zobrazený na displayi v sekundách (0-600 sekúnd).

  4. Pre spustenie zvolenej operácie stlačte START.

  5. UV lampa sa rozsvieti až po nastavení času, stlačení tlačidla START alebo vložením rúk do vnútra.

  6. UV lampa sa nerozsvieti, ak ste si tlačidlom SET/STOP zvolili sušičku FAN.

  7. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa sama vypne (zhasia sa žiarovky).

  8. UV lampu je potrebné celkom vypnúť vypínačom na zadnej strane.

 

ovládanie

 

 

 

Je to profesionálna UV lampa s časovačom, ventilátorom, senzorom a LCD displejom vhodná aj na domáce použite. Lampa je bielej farby s fialovým krytom, ktorý chráni zrak pred UV žiarením. Vnútro je zrkadlové, vďaka čomu gél rovnomerne vytvrdne. Súčasťou balenia sú 4 žiarovky typu C. Lampu zapneme pomocou tlačidla na zadnej strane. Zvyšok ovládania nájdeme na jej vrchnej časti spolu s LCD displejom. Vnútri lampy sa nachádza aj rozdeľovač na prsty. Obsahuje aj tepelnú poistku, ktorá bráni k jej prehriatiu. Pri prehriatí lampy nie je možné použiť časovač. Rozmery 27 x 22 x 15 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019