Blog

Matná tmavo ružová UV lampa 36W


ID3874
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

36W UV lampa potrebná na vytvrdnutie UV gélov, polygélov a gél lakov. Lampa má zrkadlové vnútro, čo zabezpečí žiarenie UV svetla do všetkých strán. Má výsuvné dno, vďaka ktorému môžete lampu použiť aj na pedikúru. Po odstránení dna sa tak chodilo nedotýka lampy. UV lampa má časovač 120 sekúnd, čo je dostatok času na vytvrdnutie uv gélu a gél laku. Súčasťou lampy sú 4 žiarovky 9W. Rozmer 25 cm x 21,5 cm x 10 cm. Lampa je napájaná z el. siete.
farba ružová
výkon 36 Watt
výška 10 cm
dĺžka 25 cm
šírka 21.5 cm
štítok Zľava

Napájanie UV lampy

 UV lampa sa jednoducho napája do elektrickej siete pomocou sieťového kábla. Po zapnutí príslušného tlačidla sa vo vnútri rozsvietia 4 žiarovky, ktoré sú súčasťou balenia. Zrkadlové vnútro zabezpečuje, že gél zatvrdne rovnomerne. Táto lampa má tiež funkciu časovača pre jednoduchšie použitie.

Napájanie UV lampy

Je to 36W UV lampa s odnímateľným dnom. Má tmavo ružovú farbu. Slúži na vytvrdnutie gél laku, UV gélu a BIO gélu. Zrkadlové vnútro umožňuje rovnomerné tvrdnutie gélu. Vhodná na domáce a profesionálne použitie. Má jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré sa nachádza na jej vrchnej časti. Čierne tlačidlo na zapnutie, vypnututie lampy a časovač na 120 sekúnd. Lampa obsahuje 4 žiarovky typ C. Rozmery 25 x 21,5 x 10 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020