Oranžová UV lampa na gélové nechty 36W


ID2697
Odošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Lampa má 4 žiarovky, zrkadlové vnútro a časovač 120 sekúnd. Spodná časť lampy sa dá vysunúť, a tak ľahko umyť či dezinfikovať. Po odstránení dna, môžete... Celý popis
Naša cena 24.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Lampa má 4 žiarovky, zrkadlové vnútro a časovač 120 sekúnd. Spodná časť lampy sa dá vysunúť, a tak ľahko umyť či dezinfikovať. Po odstránení dna, môžete lampu použiť aj na pedikúru. UV lampa je potrebná na vytvrdnutie UV gélov, ktorými sa predlžujú, alebo spevňujú nechty. Tvrdne v nej UV gél, termo gély, BIO gél, gél laky. Má dostatočne veľké vnútro, takže do lampy pohodlne vojde celá dlaň. 4 žiarovky sú súčasťou UV lampy. Lampa je napájaná z el. siete.

Zapojenie UV lampy na nechty

 Oranžová UV lampa má jednoduché napájanie do elektrickej siete pomocou sieťového kábla. Po zapojení do siete ju zapnete tlačidlom na vrchnej časti. Vo vnútri lampy sa nachádzajú 4 ľahko vymeniteľné žiarovky.

Zapojenie UV lampy na nechty

36W UV lampa na nechty je pestrej oranžovej farby. Má jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré sa nachádza na vrchnej časti. Má časovač na 120 sekúnd, táto doba je postačujúca na vytvrdnutie gélu. K správnemu vytvrdnutiu modeláže prospieva aj zrkadlové vnútro lampy. Súčasťou balenia sú aj 4 žiarovky typu C. Pomocou kábla ju napojíme do elektrickej siete.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018