Pastelovo zelená UV lampa 36W


ID3067
Odošleme ešte dnes! Máme už len 1 kúsok!
UV lampa na tvrdnutie gélu a gél lakov. Má 4 žiarovky, zrkadlové vnútro, ktoré zabezpečí rozptyl svetla a tým rovnomerné tvrdnutie. Môžete si zvoliť časovač... Celý popis
Naša cena 24.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV lampa na tvrdnutie gélu a gél lakov. Má 4 žiarovky, zrkadlové vnútro, ktoré zabezpečí rozptyl svetla a tým rovnomerné tvrdnutie. Môžete si zvoliť časovač 120 sekúnd, alebo trvalé svietenie. 4 x 9W žiarovky sú súčasťou balenia. Časť, na ktorú ukladáte ruku sa dá vysúvať, a tak pohodlne čistiť, alebo lampu použiť na pedikúru. Lampa je vhodná na UV gél a gél lak. Lampa je napájaná z el. siete.

Napájanie UV lampy

UV lampa sa napája do elektrickej siete pomocou sieťového kábla. Po stlačení tlačidla na zapnutie sa vo vnútri rozsvietia 4 žiarovky, ktoré sú súčasťou balenia. Má jednoduché zapínanie na vrchnej časti. Môžete si zvoliť aj funkciu časovača na 120 sekúnd.

Napájanie UV lampy

4-žiarovková UV lampa na domáce alebo profesionálne použitie. Lampa má krásnu pastelovo zelenú farbu s lesklým povrchom. Jej jednoduché a intuitívne ovládanie nájdeme na vrchnej časti. Môžeme použiť trvalé svietenie lampy alebo časovač na 120 sekúnd. Vďaka zrkadlovému vnútru gél vytvrdne rovnomerne. Súčasťou balenia sú štyri 9W UV žiarovky typu C. Rozmery 24 x 21 x 9 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018