Ružová UV lampa PROMED 36W

PROMED
ID3289
PROMED
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
UV lampa so 4 x 9 W vymeniteľnými žiarovkami. Je určená na vytvrdnutie UV gélu alebo gél laku na nechtoch. Nechty v nej uschnú rovnomerne, za čo vďačíme... Celý popis
Bežná cena 39.90
Ušetríte 13% 5.00
Naša cena 34.90
Zľava platí do 12.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV lampa so 4 x 9 W vymeniteľnými žiarovkami. Je určená na vytvrdnutie UV gélu alebo gél laku na nechtoch. Nechty v nej uschnú rovnomerne, za čo vďačíme zrkadlovému vnútru lampy. Má jednoduché ovládanie pomocou 3-stupňového časovača (90 s/120 s/ 30 min). Spodná časť lampy je výsuvná, preto je dezinfekcia aj výmena žiaroviek jednoduchá. Vďaka výsuvnému dnu môžete použiť lampu aj na pedikúru, kedy po vybratí dna sa chodidlo nebude lampy dotýkať. Štyri 9 W žiarovky sú súčasťou balenia. Rozmer lampy 23 x 22 x 10 cm. Lampa je napájaná z el. siete.

Ružová UV lampa PROMED so zapojením do siete

Profesionálna 4-žiarovková UV lampa značky PROMED má 3-stupňový časovač pre jednoduché ovládanie. Výsuvná spodná časť je praktická pri výmene žiaroviek a čistení, tiež sa dá použiť aj na pedikúru. Súčasťou balenia sú aj 4 žiarovky. Lampa má napájanie do elektrickej siete.

Ružová UV lampa PROMED so zapojením do siete

Lampa má pestrú ružovú farbu. Je určená na vytvrdnutie UV gélu a gél laku. Doba tvrdnutia je minimálne 2 minúty. Lampa má 4 vymeniteľné 9W UV žiarovky typu A. Jej výhodou je odnímateľné dno pre ľahšiu údržbu, čistenie, výmenu žiaroviek alebo na využitie pri pedikúre. Ovládanie sa nachádza na zadnej strane pomocou čiernych gombíkov. Súčasťou lampy je aj časovač na 90 sek., 120 sek. a 30 min. Rozmer 23 x 22 x 10 cm. Pripája sa do elektrickej siete pomocou kábla.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017