Blog

Ružová UV lampa PROMED 36W

PROMED

ID3289
PROMED
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

UV lampa so 4 x 9 W vymeniteľnými žiarovkami. Je určená na vytvrdnutie UV gélu alebo gél laku na nechtoch. Je vhodná aj na polygél, ktorý môžete nájsť aj pod názvom acrylgel, alebo polyacryl. Nechty v nej uschnú rovnomerne, za čo vďačíme zrkadlovému vnútru lampy. Má jednoduché ovládanie pomocou 3-stupňového časovača (90 s/120 s/ 30 min). Spodná časť lampy je výsuvná, preto je dezinfekcia aj výmena žiaroviek jednoduchá. Vďaka výsuvnému dnu môžete použiť lampu aj na pedikúru, kedy po vybratí dna sa chodidlo nebude lampy dotýkať. Štyri 9 W žiarovky sú súčasťou balenia. Rozmer lampy 23 x 22 x 10 cm. Lampa je napájaná z el. siete.
štítok Výpredaj, Zľava
farba ružová
výkon 36 Watt
šírka 22 cm
dĺžka 23 cm
výška 10 cm

Ružová UV lampa PROMED so zapojením do siete

Profesionálna 4-žiarovková UV lampa značky PROMED má 3-stupňový časovač pre jednoduché ovládanie. Výsuvná spodná časť je praktická pri výmene žiaroviek a čistení, tiež sa dá použiť aj na pedikúru. Súčasťou balenia sú aj 4 žiarovky. Lampa má napájanie do elektrickej siete.

Ružová UV lampa PROMED so zapojením do siete

Lampa má pestrú ružovú farbu. Je určená na vytvrdnutie UV gélu a gél laku. Doba tvrdnutia je minimálne 2 minúty. Lampa má 4 vymeniteľné 9W UV žiarovky typu A. Jej výhodou je odnímateľné dno pre ľahšiu údržbu, čistenie, výmenu žiaroviek alebo na využitie pri pedikúre. Ovládanie sa nachádza na zadnej strane pomocou čiernych gombíkov. Súčasťou lampy je aj časovač na 90 sek., 120 sek. a 30 min. Rozmer 23 x 22 x 10 cm. Pripája sa do elektrickej siete pomocou kábla.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020