Ružová UV lampa so senzorom 36W


ID3169
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Profesionálna UV lampa s LCD displayom, na ktorom sa zobrazuje zvolený čas. UV lampa má teda časovač, ventilátor a možnosť spustenia UV lampy senzorom,... Celý popis
Bežná cena 38.90
Ušetríte 10% 4.00
Naša cena 34.90
Zľava platí do 18.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Profesionálna UV lampa s LCD displayom, na ktorom sa zobrazuje zvolený čas. UV lampa má teda časovač, ventilátor a možnosť spustenia UV lampy senzorom, po vložení rúk do vnútra. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa sama vypne. Spodná časť vnútra ja strieborná, zvyšok lampy je zrkadlový. 4 žiarovky sú súčasťou balenia. Lampa je nevyhnutná pri tvrdnutí UV gélov, BIO gélov a gél lakov. Gély a gél laky v nej vytvrdnú za 2 minúty. Rozmery 27 x 22 x 15 cm. UV lampa má bezpečnostnú poistku proti prehriatiu. Prejaví sa to nemožnosťou zapnúť prehriatu lampu pomocou senzora. Lampa je napájaná z el. siete.

Ovládanie UV lampy

  1. UV lampu zapnete a vypnete stlačením vypínača na zadnej strane. Prístroj pípne a na displayi sa zobrazí čas v sekúndách.

  2. Stlačením SET/STOP sa rozsvieti červená dióda buď pri nápise UV LAMP, FAN, alebo pri oboch naraz. Zvolíte si tak požadovanú operáciu.

  3. Tlačidlom + a – si volíte čas, ktorý je zobrazený na displayi v sekundách (0-600 sekúnd).

  4. Pre spustenie zvolenej operácie stlačte START.

  5. UV lampa sa rozsvieti až po nastavení času, stlačení tlačidla START alebo vložením rúk do vnútra.

  6. UV lampa sa nerozsvieti, ak ste si tlačidlom SET/STOP zvolili sušičku FAN.

  7. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa sama vypne (zhasia sa žiarovky).

  8. UV lampu je potrebné celkom vypnúť vypínačom na zadnej strane.

 

ovládanie

UV lampa so senzorom a elektrickým napájaním

4-žiarovková ružová UV lampa má display, na ktorom je zobrazený zvolený čas. Má tiež ventilátor a senzor pre jednoduché zapnutie, kedy stačí do vnútra vložiť ruky. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa vypne. Pomocou elektrického kábla sa napája do siete.

UV lampa so senzorom a elektrickým napájaním

Ako zistiť správnu žiarovku do lampy so senzorom, 36W

UV žiarovku meníme v prípade že nesvieti, svieti ale gél netvrdne, poprípade žiarovky na konci začerneli. Vytiahneme starú UV žiarovku z lampy a podľa označenia, ktoré sa nachádza na jej konci si vyberieme správny typ. V našom prípade je označenie UV-9W-365nm, ide o typ C

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017