Ružovo fialová UV lampa so senzorom 36W


ID3171
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Profesionálna LCD UV lampa s displayom, ventilátorom, časovačom a senzorom. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa sama vypne. Je nutná pri robení gélových... Celý popis
Bežná cena 39.90
Ušetríte 8% 3.00
Naša cena 36.90
Zľava platí do 24.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Profesionálna LCD UV lampa s displayom, ventilátorom, časovačom a senzorom. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa sama vypne. Je nutná pri robení gélových nechtoch, ale aj pri spevňovaní nechtov gél lakom, alebo BIO gélom. UV gély aj gél laky v nej vytvrdnú za 2 minúty. Výhodou je bezpečnostná poistka proti prehriatiu. Pri prehriatí lampy nie je možné zapnúť ju senzorom. Odporúčame lampu používať spolu so zapnutým ventilátorom, ktorý prispieva k prúdeniu vzduchu vo vnútri lampy a tým aj k chladeniu. Súčasťou balenia sú 4 žiarovky. Rozmery 27 x 22 x 15 cm. Lampa je napájaná z el. siete.

Ovládanie UV lampy

  1. UV lampu zapnete a vypnete stlačením vypínača na zadnej strane. Prístroj pípne a na displayi sa zobrazí čas v sekúndách. 

  2. Stlačením SET/STOP sa rozsvieti červená dióda buď pri nápise UV LAMP, FAN, alebo pri oboch naraz. Zvolíte si tak požadovanú operáciu.  

  3. Tlačidlom + a – si volíte čas, ktorý je zobrazený na displayi v sekundách (0-600 sekúnd). 

  4. Pre spustenie zvolenej operácie stlačte START. 

  5. UV lampa sa rozsvieti až po nastavení času, stlačení tlačidla START alebo vložením rúk do vnútra.

  6. UV lampa sa nerozsvieti, ak ste si tlačidlom SET/STOP zvolili sušičku FAN.

  7. Po uplynutí nastaveného času sa UV lampa sama vypne (zhasia sa žiarovky).

  8. UV lampu je potrebné celkom vypnúť vypínačom na zadnej strane.

 

detail ovladania

 Profesionálna elektrická UV lampa 

36W ružovo fialová UV lampa má display, na ktorom môžete sledovať zvolený čas. Po uplynutí časovača sa lampa vypne sama. Má ventilátor, senzor a bezpečnostnú poistku proti prehriatiu. Je potrebné zapojiť ju do siete pomocou elektrického kábla.

Profesionálna elektrická UV lampa

 

36W UV lampa ako na domáce aj profesionálne použitie. Je potrebná pri modelovaní gélových nechtou na vytvrdnutie gélu, gél laku alebo BIO gélu. Má zrkadlové vnútro čo slúži na rovnomerne vytvrdnutie nechtu. Výhodou je ochranný kryt pred poškodením zraku. Súčasťou lampy je rozdeľovač na prsty, ktorý chráni vzniknutú modeláž a tepelná poistka, ktorá bráni k jej prehriatiu. Nachádzajú sa v nej 4 žiarovky typu C, ktoré sú súčasťou balenia. Ovládanie je jednoduchá, nachádza sa na vrchnej časti spolu s LCD diplejom. UV lampa má ventilátor, časovač a senzor. Rozmery 27 x 22 x 15 cm. Napájame ju pomocou kábla do elektrickej siete.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018