Blog

UV lampa na dve ruky 54W


ID5464
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

UV lampa na gélové, gél lak aj polygél nechty. Profesionálna UV lampa dokáže vytvrdiť lak na oboch rukách naraz. Lampa má zabudovaný ventilátor, ktorý slúži na ochladzovanie prístroja, aby sa neprehrial. Má časovač a digitálne kontrolky. Čas si môžete nastaviť na 2, 3 alebo 5 minút. Má zrkadlové vnútro a šesť žiaroviek, ktoré sú rovnomerne rozložené. Vďaka tomu vytvrdzuje dôkladne gél aj po stranách. Šetrí priestor aj čas. Lampa na pedikúru aj manikúru. Gély v nej tvrdnú za 2 minúty, no hrubšie vrstvy alebo veľmi pigmentované gély je dobré nechať aj o niečo dlhšie. Rozmer lampy je 35 x 23 x 20 cm. V prípade potreby dokúpenia žiaroviek, sú vhodnými žiarovkami krátke 9W UV žiarovky, ktoré majú dĺžku 14 cm.
štítok Novinka
šírka 35 cm
dĺžka 23 cm
výška 20 cm

Profesionálna UV lampa, ktorá je určená na dve ruky. Lampa šetrí predovšetkým váš čas a čas vašej klientky. UV lampa má šiesť krátkych 9W UV žiaroviek. Vďaka nim má výkon 54W. Vytvrdrne v nej UV gél, gél lak aj poly gél za 2 minúty. Vhodná ako pre profesionálov, tak aj začiatočníkov. Na vrchnej strane sa nachádza ovládanie celej lampy. Súčasťou je aj ventilátor. Ten je určený na ochladenie stroja, ale môžete ho použiť aj na uschnutie klasického laku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019