UV lampa na gélové nechty, biela 36W


ID1351
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
V UV lampe sú 4x 9W UV žiarovky. Časovač sa dá nastaviť len na 120 sekúnd, čo je na vytvrdnutie gélu dostatok času. Môžete ju použiť aj na gél lak. Na... Celý popis
Bežná cena 27.90
Ušetríte 29% 8.00
Naša cena 19.90
Zľava platí do 15.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

V UV lampe sú 4x 9W UV žiarovky. Časovač sa dá nastaviť len na 120 sekúnd, čo je na vytvrdnutie gélu dostatok času. Môžete ju použiť aj na gél lak. Na lampe si môžete zvoliť aj nekonečné svietenie. Zrkadlové vnútro lampy zabezpečuje rozptyl UV svetla, čím dochádza k pôsobeniu žiarenia zo všetkých strán. Lampa má výsuvnú spodnú časť, takže ju môžete použiť aj na pedikúru. 4 žiarovky typu C sú súčasťou balenia. Lampa je napájaná z el. siete. Rozmer lampy 24 x 21 x 9 cm.

UV lampa s napájacím káblom

Táto lampa je s elektrickým káblom, pomocou ktorého ju jednoducho zapojíte do elektrickej siete. Po stlačení príslušného tlačidla sa vo vnútri rozsvietia 4 UV žiarovky. Časovač sa dá nastaviť len na 120 sekúnd, no je to dostatok času na vytvrdnutie gélu.

UV lampa s napájacím káblom

Lampa má veľmi jednoduché intuitívne ovládanie. Na jej povrchu sa nachádza čierne tlačidlo na zapnutie, vypnutie a časovač na 120 sekúnd. Spodnú časť je možné odstrániť, čo môžeme využiť pri pedikúre, čistení alebo pri výmene žiaroviek. Súčasťou balenia sú štyri 9W UV žiarovky typu C. Vnútro lampy je zrkadlové, vďaka čomu gél vytvrdne rovnomerne. Pomocou kábla sa napája do elektrickej siete. Rozmery lampy sú 24 x 21 x 9 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017