UV lampa so senzorom, 36W


ID1789
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
UV lampa s displayom a senzorom. Nevyhnutná pri tvrdnutí UV gélov a gél lakov. Biela lampa s fialovým krytom, ktorý bráni rozptylu svetla von z lampy.... Celý popis
Naša cena 35.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV lampa s displayom a senzorom. Nevyhnutná pri tvrdnutí UV gélov a gél lakov. Biela lampa s fialovým krytom, ktorý bráni rozptylu svetla von z lampy. Časovač je nastaviteľný na 30-300 sekúnd. Sušička, senzor a odrátavanie nastaveného času na displayi je u tejto lampy samozrejmosťou. Súčasťou UV lampy sú i štyri žiarovky 9W typu C. Pre 240V 50HZ sústavu. Rozmery 27 x 22 x 15 cm. Lampa je napájaná z el. siete.

UV lampa s elektrickým káblom

 4-žiarovková lampa na gél a gél lak. Napája sa do elektrickej siete pomocou sieťového kábla. Časovač má viacero možností nastavenia. Na vrchnej strane je praktický display, na ktorom môžete vidieť odrátavanie času, ak si zapnete časovač.

UV lampa s elektrickým káblom

Ovládanie UV lampy

  1. Lampu zapnete a vypnete stlačením vypínača na zadnej strane. Prístroj pípne.

  2. V polohe I máte nastavené svietenie UV lampy s časovačom, ktoré sa spustí vložením rúk do lampy (senzor), alebo stlačením príslušného tlačidla pri dislpayi. Vložením rúk sa spustí aj ventilátor, ktorý môžete vypnúť a zapnúť príslušným tlačidlom.

  3. Ak si zvolíte len ventilátor, tak sa lampa nerozsvieti. Spustí sa len požadovaná funkcia!

  4. Tlačidlom + a – si volíte čas, ktorý je zobrazený na displayi v sekundách.

  5. Po uplynutí nastaveného času sa lampa sama vypne (zhasia sa žiarovky).

    UV lampu je potrebné celkom vypnúť vypínačom na zadnej strane po ukončení práce.

  6. V polohe II sa UV lampa hneď rozsvieti a spustí sa aj ventilátor. Časovač sa nerozsvieti. V tejto polohe sa nedá vypínať ventilátor ani UV lampa.

 

 

ovládanie UV lampy

36W UV lampa bielej farby s fialovým ochranným krytom pred UV žiarením. Je to 4-žiarovková profesionálna UV lampa na profesionálne ale aj domáce použitie. Slúži na vytvrdnutie UV gélu, gél laku a BIO gélu. Má zrkadlové vnútro, v ktorom sa nachádza rozdeľovač na prsty. Má ventilátor, časovač, senzor a LCD displej, ktorý sa nachádza na hornej časti spolu s ovládaním. Súčasťou balenia sú aj 4 žiarovky typu C. Lampa má aj tepelnú poistku, ktorá bráni k jej prehriatiu. Senzor automaticky spustí lampu pri vložení ruky do vnútra. Rozmery 27 x 22 x 15 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017