Blog

Himalaya Mercan Batik 100g 260m

HIMALAYA

ID6521
HIMALAYA
Celoročná melírovaná priadza tureckej značky Himalaya, zložená 100 % antibakteriálnym akrylátom. Vhodná pre ľudí s alergiou. Na dotyk mäkká aj po praní.... Celý popis
Cena od
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Celoročná melírovaná priadza tureckej značky Himalaya, zložená 100 % antibakteriálnym akrylátom. Vhodná pre ľudí s alergiou. Na dotyk mäkká aj po praní. Na pokožke nehryzie. Hotové projekty majú viacfarebné pruhy, ktoré pôsobia hravo a elegantne.

Priadza Mercan Batik

Je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Vyrobená z akrylového vlákna, konkrétne z antibakteriálneho mikro Dralonu - priadza, ktorá ideálne toleruje umývanie a dokonca aj sušenie v strojovom zariadení. Nestráca svoju mäkkosť a počas používania nevybledne. Samotná niť je mäkká, hladká a mierne klzká. Vhodná pre pletenie a háčkovanie. Mercan Batik má veľmi zaujímavé melírované farby, ktoré pri pletení z tejto priadze sú usporiadané v rôznych pásikoch rôznej hrúbky a vytvárajú krásny vzor. Klbko má návin 260 m.

Použitie

Táto priadza je vhodná pre veľké úplety- šály, pončá, svetre. Doporučujeme ihlice vo veľkosti 3- 3,5 mm. 

  • Zloženie: 100 % antibakteriálny akrylát
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 260 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: ihlice 3- 3,5 mm
  • Hotový produkt: veľké úplety, šály, svetre
  • Údržba: Ručné pranie vo vode s teplotou 30 stupňov, nesmie sa bieliť, nežehliť, sušiť v rozprestretej vodorovnej polohe.


Odporúčame dokúpiť

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021