Blog

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (65)
  2. Kamuflážny UV gél latté 5 ml

Kamuflážny UV gél latté 5 ml


ID2586
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Oranžovo žltý gél sa používa na vmiešanie do kamuflážneho gélu vtedy, ak vám farba kamuflážneho gélu nesadla. Aj pomocou tohto gélu si môžete vytvoriť vlastný odtieň kamufláže. Môžete ho použiť aj ako samostatný farebný gél. Gél pred použitím premiešajte špajlou. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Počas tvrdnutia vzniká výpotok. Gél má samovyrovnávaciu schopnosť a je stredne hustý.
štítok Valentín
objem 5 ml
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm

Kamufláž na mliečnom tipe

Kamuflážny UV gél s nádychom do žlta. Vďaka nemu si vytvoríte vlastný odtieň kamufláže. Výpotok po vytvrdnutí odstráňte čističom.

kamuflaz

Hustota UV gélu

Aplikácia tohto UV gélu

Kamuflážl Latté má žltú farbu. Je jemne pigmentovaný až sklovitý. Je ideálny na miešanie s iným kamuflážnym UV gélom pre docielenie požadovanej farby. Nanášame ho v tenkej vrstve na nechtové lôžko. UV gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty a v 9W UV lampe 4 až 5 minút Zanecháva výpotok, ktorý počas aplikácie nezotierame. Pokračujeme v modelácií alebo ho zafixujeme vrchným leskom. Na kožtičku môžme aplikovať olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019