Krvavo červený LED gél lak 15 ml

A.T.A PROFESSIONAL
ID2855
A.T.A PROFESSIONAL
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Sýtočervený gél lak, odtieň red currant, na trvácne lakovanie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, no vytvrdne i v LED lampe za 30 sekúnd. Ako podklad... Celý popis
Bežná cena 6.99
Ušetríte 36% 2.50
Naša cena 4.49
Zľava platí do 26.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýtočervený gél lak, odtieň red currant, na trvácne lakovanie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, no vytvrdne i v LED lampe za 30 sekúnd. Ako podklad použite nadlak a podlak, ktorý sa používa aj ako záverečná lesklá vrstva. Gél lak je redšej konzistencie, a tak odporúčame nanášať ho v dvoch tenších vrstvách. Výpotok medzi jednotlivými vrstvami neodstraňujte.

Farba gél laku

Gél lak je tmavej červenej farby. Na nechty ho naneste v dvoch vrstvách tak, aby nezatekal. Ako podkladovú vrstvu aplikujte nadlak podlak. Každú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť. Na záver použite opäť nadlak podlak pre vrátenie lesku.

farba laku

Ako naniesť gél lak

Trvácne lakovanie a pevné nechty dosiahneme lakovaním gél lakom. Má rovnakú konzistenciu ako klasicky lak, preto jeho nanášanie zvládne aj začiatočník. Je potrebné mať 36W UV alebo LED lampu na vytvrdnutie gél laku a nadlaku podlaku. Pred lakovaním nechty jemne zmatníme, odmastíme a potom môžme začať s lakovaním. Ako základnú a záverečnú vrstvu použijeme nadlak podlak. Ak sú nechty hotové nanesieme na kožtičku výživný olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017