Neonovo zelený LED gél lak 15 ml


ID1858
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Krikľavý gélový lak na lakovanie nechtov. Vhodný aj na prírodné nechty, čiže BIO gél lak. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no v LED lampe vytvrdne za 30-60... Celý popis
Bežná cena 6.99
Ušetríte 36% 2.50
Naša cena 4.49
Zľava platí do 21.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krikľavý gélový lak na lakovanie nechtov. Vhodný aj na prírodné nechty, čiže BIO gél lak. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no v LED lampe vytvrdne za 30-60 sekúnd. Pri tvrdnutí gél laku sa na povrchu nechtov vytvára lepkavý výpotok, ktorý očistíte čističom gélu. Používa sa spolu s nadlakom podlakom.

Neónová farba

Farba gél laku je ideálna na leto. Je výrazná neónová. Gél lak môžete naniesť na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobenie. Nezabudnite však použiť podkladovú vrstvu, a tou je nadlak podlak. Slúži zároveň aj ako vrchná vrstva.  Po vytvrdnutí odstráňte výpotok čističom gélu.

neon

Hustota a farba gélu

Gél lak má pestrú neonovo zelenú farbu. Je stredne hustej konzistencie s dobrou pigmentáciou. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty a v LED lampe 30 sekúnd. Pred lakovaním je nutné necht zmatniť. Nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku a potom môžme začať lakovať s farebným gél lakom. Každú vrstvu vkladáme do UV/LED lampy. Nakoniec celé zafixujeme opätovným nanesením nadlaku podlaku. Na kožtičku nanesieme výživný olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017