Pastelový modrý LED gél lak 15 ml

A.T.A PROFESSIONAL
ID3393
A.T.A PROFESSIONAL
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 8 kusov
Svetlý modrý gél lak na trvácne lakovanie nechtov. Odtieň P7, pastel blue. Na prebrúsené nechty naneste primer a nadlak podlak. Tak aplikujte farebný gél... Celý popis
Bežná cena 6.99
Ušetríte 36% 2.50
Naša cena 4.49
Zľava platí do 23.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlý modrý gél lak na trvácne lakovanie nechtov. Odtieň P7, pastel blue. Na prebrúsené nechty naneste primer a nadlak podlak. Tak aplikujte farebný gél lak v dvoch tenkých vrstvách. Na záver naneste opäť nadlak podlak. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Výpotok utrite čističom gélu.

Vytvrdnutý gél lak

Vďaka gél laku môžete spevniť svoje prírodné nechty. Gél lak nanášajte na prebrúsené nechty v dvoch vrstvách. Je potrebné ho používať spolu s nadlakom podklakom. Ten použite ako podkladovú a zároveň vrchnú vrstvu.

farba

Ako naniesť LED gél na necht

Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov, ale môžme ho aplikovať aj na modeláž. Má svetlo modrú farbu. Na necht ho aplikujeme spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako základná a záverečná vrstva. Je dobre pigmentovaný, preto nám postačí ho naniesť v dvoch vrstvách. Prv si necht jemne prebrúsime pilníkom, odmastíme a nanesieme primer. Potom aplikujeme nadlak podlak a pokračujeme v lakovaní farebného gél laku. Každú vrstvu vkladáme do UV alebo LED lampy. Na koniec lakovania fixujeme nadlakom podlakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017