Blog

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (101)
  2. Poškodený strieborný kufrík s kolieskami

Poškodený strieborný kufrík s kolieskami


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľký priestranný kozmetický kufrík, ktorého jedinou chybou je, že jedna nožička o ktorú sa kufrík opiera keď ho postavíte je o cca 0,5 cm kratšia. Tým sa kufrík kolíše, no nie až tak aby spadol. Nemá to výrazný vplyv na jeho stabilitu. Prípadne túto nožičku môžete podlepiť a tým vyrovnať rozdiel. Kufrík nemá iné poškodenie. Je vhodný pre manikérky, kaderníčky a kozmetičky. Môžete ho však použiť aj na uloženie prípadne prenos kreatívnych drobností a pomôcok. Skladá sa z troch častí. Spodný diel ja najväčší. Rozmer spodnej časti je 36 x 25,5 x 45,5 cm. Môžete tu teda uložiť lampu, brúsku alebo odsávačku. V prípade, že takýto veľký priestor nepotrebujete, môžete si ho predeliť priloženými priehradkami a poličkou. Stredný diel je nízky no bez možnosti predelenia na menšie časti. Veľkosť tejto časti je 36 x 25,5 x 10 cm. Vrchný diel má výklopné police a ich vyklopením sa dostanete k spodnej priestrannejšej časti. Tento kufrík môžete nosiť aj samostatne, no je potrebné dbať na to, kde ho položíte. Vrchná časť kufríka meria 36 x 25,5 x 21 cm. Jeho dno je totiž potiahnuté čiernym zamatom ako celé vnútro kufríka. Celkový vonkajší rozmer kozmetického kufríka na kolieskach je 36 x 25,5 x 76 cm.
štítok Výpredaj , Zľava
farba strieborná
dĺžka 36 cm
šírka 25.5 cm
výška 76 cm

Profesionálny kufrík striebornej farby. Skladá sa z troch častí, ktoré sú odnímateľné. Vrchná časť kufríka sa môže využívať aj samostatne, ako malý kufrík spolu s popruhom na rameno. Po otvorení vrchnej časti nájdeme štyri výklopné poličky na uloženie drobného materiálu. Pod poličkami je jeden väčší priestor. Stredná časť kufríka je nízka polica bez priehradiek vo výške 10 cm. Spodná časť kufra s veľkým úložným priestorom, v ktorej sa nachádza aj vyberateľná priehradka. Táto časť je vhodná na uloženie brúsky, UV/LED lampy a iných prístrojov. Má pevnú kovovú konštrukciu na bezpečné uloženie materiálu. Presun kufra je jednoduchý vďaka kolieskam a vysúvateľnej rukoväti.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019