Blog

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (102)
  2. Poškriabaný dvoj ohrievač na depilačný vosk 2 x 40W

Poškriabaný dvoj ohrievač na depilačný vosk 2 x 40W


ID5505
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledné 4 kusy
Nový nepoužívaný ohrievač, ktorý nám bol dodaný so škrabancami na bočných stranách. Škrabance nie sú hlboké a sú viditeľné len pod určitým uhlom, kedy... Celý popis
Naša cena 18.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Nový nepoužívaný ohrievač, ktorý nám bol dodaný so škrabancami na bočných stranách. Škrabance nie sú hlboké a sú viditeľné len pod určitým uhlom, kedy sa ohrievač zaleskne. Toto poškodenie nemá vplyv na funkčnosť prístroja. Ten je určený na ohrievanie depilačných voskov s roll on hlavicou. Tie sa v ňom nahrejú už za 20 až 40 minút. Záleží od typu vosku.
štítok Zľava

Depilácia voskom je odstránenie nežiadúceho ochlpenia aj s jeho korienkami. 100 ml vosk s roll-on hlavicou vložíme do depilačného ohrievača, prikryjeme vrchnákom a zapojíme do elektrickej siete. Vosk necháme nahrievať 20-30 minút. Depilujeme suchú a čistú pokožku. Ak je už vosk roztopený, nanesieme ho na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme "pozbierať" depilačným papierom, alebo na záver ich odstránime olejom. Podráždenú pokožku ošetríme mliekom po depilácii. Depilované miesta neodporúčame minimálne na 24 hodín vystavovať slnečnému žiareniu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019