Blog

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (101)
  2. Ružový kufrík na kolieskach s poškodením

Ružový kufrík na kolieskach s poškodením


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľký kufrík na gélové nechty, alebo pre kozmetičku, či kaderníčku. Jeho jedinou chybičkou krásy je škrabanec vo vnútri kufríky, ktorý je na čiernom plátne, ktorým je kufrík vystlaný. V prípade záujmu foto pošleme na vyžiadanie do mailu. Kufrík je ináč plne funkčný. Toto poškodenie je len estetickou vadou vo vnútri. Nemá vplyv na pevnosť a ani na nosnosť kufríka. Ten sa skladá z troch častí. Spodná je najväčšia, preto v nej môžete prevážať objemnejšie pomôcky. Jej rozmer je 36 x 25,5 x 45,5 cm. V prípade, že až tak veľký priestor nepotrebujete, môžete si túto spodnú časť predeliť priehradkami, alebo vložiť vyberateľnú policu. Strednú časť tvorí nízky diel, ktorý neponúka možnosť predeliť. Rozmer strednej časti kufríka je 36 x 25,5 x 10 cm. Vrchná časť je tvorená akoby klasickým kozmetickým kufríkom, ktorý má výklopné poličky na uloženie drobností a pod nimi tiež priestrannejší úložný priestor. Vrchná časť má 36 x 25,5 x 21 cm. Pre ľahkú manipuláciu je na zadnej strane teleskopická, vysúvateľná rukoväť. Kufrík má praktické kolieska, a tak ho nemusíte nadvihovať. Stačí ťahať. V prednej časti oproti kolieskam sú aj opierky, a tak tento kozmetický kufrík môžete smelo postaviť. Vonkajší rozmer celého kufríka je 36 x 25,5 x 76 cm.
štítok Výpredaj , Zľava
farba ružová
dĺžka 36 cm
šírka 25.5 cm
výška 76 cm

Veľký kozmetický kufrík na kolieskach pudingovo ružovej farby. Nájde využitie pre nechtárky, vizážistky, alebo kaderníčky. Skladá sa z troch častí. Najspodnejšia časť má najväčši obsah, preto slúži na uloženie väčšieho materiálu. Ak práve potrebujete preniesť len pár vecí a nechcete taký veľký kufrík, jednoducho kufrík rozoberte a použite jeho vrchnú časť. Tá časť je totožná s klasickými kozmetickými kufríkmi s výklopnými policami na priehľadnejšie uloženie materiálu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019