Blog

Záves s kovovými krúžkami v limetkovo zelenej farbe 140 x 280 cm


ID7462
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Záves má dekoračnú, estetickú funkciu, nie je 100 % tieniaci. Má sýtu limetkovo zelenú sviežu farbu, ktorá oživí celkový dizajn. Balenie obsahuje jeden... Celý popis
Bežná cena 17.99 €
Ušetríte 50% 9.00 €
Naša cena 8.99 €
Zľava platí do 09.07.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Záves má dekoračnú, estetickú funkciu, nie je 100 % tieniaci. Má sýtu limetkovo zelenú sviežu farbu, ktorá oživí celkový dizajn. Balenie obsahuje jeden kus hotového závesu na okno.
zloženie polyester
šírka 140 cm
dĺžka 280 cm
farba zelená
štítok Výpredaj

Jednofarebný hotový záves má dĺžku až 280 cm a šírku 140 cm. Môžete si upravtiť dĺžku závesu podľa vlastnej potreby. Záves je vyrobený z polyesteru, ktorý mu dodáva odolnosť a trvácnosť farieb.

Zavesenie je riešené tmavými kovovými krúžkami. Priemer krúžka je 4 cm. Záves sa hodí pre zavesenie, zasunutie na tyč. Horná časť s krúžkami je spevnená a obšitá, pre lepšiu odolnosť aj pri praní. Pás ma šírku 10 cm. Záves môžte pohodlne prať, odporúča sa nízka teplota do 30 ºC a prostriedky určené pre pranie záclon a závesov, žehlite na najnižšej teplote ešte pred úplným vysušením. 

Hotové závesy Vám ponúkajú hneď niekoľko výhod. Sú vhodným dekoračným doplnkom, ktorý sa hodí do každej izby. Závesy na okná sú praktické vďaka tieniacim vlastnostiam a ľahkej údržbe. Svojou širokou škálou sýtych, ale aj jemných farieb a vzorov oživia a zútulnia každý domov. Stante sa aj vy dizajnérom pre svoj domov a podľa vlastného štýlu si skombinujte závesy, dekoračné vankúše, obrusy, ale aj prehozy a posteľné obliečky v jednom tóne.

  • Rozmer: 140 x 280 cm
  • Materiál: polyester
  • Balenie: obsahuje 1x hotový záves
  • Farba: zelená
  • Doporúčené pranie:v práčke 30 ºC, nepoužívať bieliace prostriedky, nesušiť v sušičke, žehliť na najnižšej teplote
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020