Blog

  1. fólie na nechty (35)
  2. Biela perleťová fólia 25 cm

Biela perleťová fólia 25 cm


ID2521
Do 10 dní Máme 0 kusov :(
Samotná fólia je priehľadná, preto je vhodné ju aplikovať na kontrastný podklad. Na nechtoch vytvorí krásnu bielu perleťovú vrstvu, no podkladový lak alebo... Celý popis
Bežná cena 0.69 €
Ušetríte 43% 0.30 €
Naša cena 0.39 €
Zľava platí do 20.07.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Samotná fólia je priehľadná, preto je vhodné ju aplikovať na kontrastný podklad. Na nechtoch vytvorí krásnu bielu perleťovú vrstvu, no podkladový lak alebo gél bude viditeľný. Nádherne a zároveň nenápadne oživí bielu špičku. Nechty tak pôsobia luxusne až svadobne. Fóliu otláčajte na vyschnuté transfer lepidlo, polosuchý lak na nechty, alebo do výpotku. Šírka 4 cm, dĺžka 25 cm.
štítok Akcia
farba biela
šírka 4 cm
dĺžka 25 cm

Transfer fólia na prírodné aj umelé nechty. Na aplikáciu fólie budeme potrebovať aj špeciálne transfer lepidlo. Nechty zdobíme fóliou až na záver. Na vopred nalakované alebo vymodelované nechty, nanesieme lepidlo, ktoré je potrebné nechať zaschnúť. Že je lepidlo zaschnuté zistíme tak, že zmenilo farbu z bielej na číru a jeho povrch je lepkavý. Priložíme fóliu a poriadne pritlačíme, aby sa vzor dobre prilepil. Potom fóliu strhneme. Na zafixovanie použijeme lak alebo vrchný UV lesk, ktorý vložíme do lampy. Táto fólia najlepšie vynikne na farebnom podklade.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019