Blog

  1. polygél polyakryl (35)
  2. Poly gél UV LED bluesky rich pink 60g

Poly gél UV LED bluesky rich pink 60g


ID5194
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Hustý a silne pigmentovaný kamuflážny poly gél odtieň rich pink. Zakryjete ním nedostatky na nechtovej platničke alebo predĺžite nechtové lôžko. Je balený... Celý popis
Naša cena 25.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hustý a silne pigmentovaný kamuflážny poly gél odtieň rich pink. Zakryjete ním nedostatky na nechtovej platničke alebo predĺžite nechtové lôžko. Je balený v tube. Pomocou kovového náradia ho aplikujte na necht a štetcom s prírodným vlasom vymodelujete do požadovaného tvaru. Pri modelovaní odporúčame používať prípravky na poly systém. Na trhu ho môžete nájsť aj pod názvom akrylgél a gum gél. Je zdravotne nezávadný, bez kyselín a zápachu.
štítok Novinka
výška 12.5 cm
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm
farba ružová , hnedá

Poly gél UV LED

Gum gél je novinkou na trhu. Je balený v čiernej tube s obsahom 60g. Poly gél vytvrdne v UV, LED aj DUAL lampe. Vybrať si môžete zo 4 odtieňov, ktoré majú ružový podtón. 

Je to kamuflážny gél, s príjemným ružovým odtieňom. Poly gél je veľmi hustý a dobre pigmentovaný. Je balený v tube. Pomocou kovového nástroja ho aplikujeme na necht. Pri modelovaní nezateká. Poly gél vytvrdne v UV, LED ale aj Dual lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019