Blog

Sada aurora s ružovo zlatým leskom


ID5238
Sada Na sklade
Sada s práškom aurora, ktorá na nechtoch zanechá ružovo zlatý odlesk. Je vhodné ju nanášať na gél lak, gél ale tiež aj na akryl. Na vymodelované nechty... Celý popis
Bežná cena 6.28 €
Ušetríte 5% 0.29 €
Naša cena 5.99 €
Zľava platí do 05.12.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada s práškom aurora, ktorá na nechtoch zanechá ružovo zlatý odlesk. Je vhodné ju nanášať na gél lak, gél ale tiež aj na akryl. Na vymodelované nechty naneste nadlak podlak, ktorý po vytvrdnutí v lampe neostáva lepkavý. Následne pomocou aplikátora naneste prášok a vyleštite. Na záver je potrebné ešte opäť naniesť nadlak podlak, vďaka čomu prášok zafixujete. Záverečnú vrstvu je vhodné zopakovať, čím predĺžite životnosť zdobenia.

Prášok môžete aplikovať na celý povrch nechta, alebo ním vytvoriť zaujímavé zdobenie. Nalakované nechty gél lakom necháme vytvrdnúť v lampe. Po vybratí z lampy odstránime výpotok, brúsnym blokom zmatníme povrch a odstránime prach. Auroru nanesieme prstom na silikónovú pečiatku, potom nanesieme pečiatkovací lak na daný vzor, ktorý sa nachádza na kovovej doštičke. Zbytok laku odstránime stierkou. Pracujeme rýchlo, aby lak nezaschol. Pečiatku s aurorou pritlačíme na doštičku a vzor prenesieme na necht. Na zafixovanie zdobenia použijeme chrómový base top.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020