Blog

Neviete si vybrať?

Staráte sa o vaše nohy a chodidlá?

O naše nohy by sme sa mali starať pravidelne, a nie len počas teplých dní keď ich ukazujeme svetu. Denne nimi prejdeme niekoľko prekážok. Sú našou celodennou oporou, a preto si zaslúžia patričnú starostlivosť. Investujeme do kvalitných krémov na ruky a tvár, a čo naše nohy? Nezabúdame tak trochu na ne?

Čítaj viac

Aké prípravky používať pred a po depilácii?

Každá metóda odstraňovania chĺpkov má svoje pozitíva aj negatíva. Môže ísť o klasické holenie žiletkou, epiláciu, depiláciu voskom, UV žiarením, chemické metódy, a podobne. Všetky spôsoby odstraňovania chĺpkov vám pokožku podráždia. Niektoré viac, iné menej. A nemusíte mať tú najcitlivejšiu pleť, aby ste pocítili aj negatívne stránky ako je nežiadúce štípanie, pálenie či svrbenie. Ako tomu predísť?

Čítaj viac

Máte dosť umelých nechtov? Skúste japonskú manikúru

Ideálne riešenie pre starostlivosť o prirodzené nechty. Nie každý je zástancom gélovej či akrylovej manikúry, ale prednosť dávajú skôr tej prirodzenej. Prírodná a organická cesta k dokonalej manikúre je predsa IN. Alebo možno si len chcete dať prestávku od umelých nechtov, a zvažujete ako tie svoje poškodené dať do poriadku?

Čítaj viac

Polygél - inovatívne spojenie materiálov

Nechtový dizajn predstavuje v dnešnej dobe širokú škálu materiálov, produktov, tvarov, a neskutočne veľa možností. Niekedy je proste ťažké vybrať si. Aj označenie jednotlivých výrobkov môže spôsobovať pre začiatočníkov menší chaos. Kto sa v tom všetkom má vyznať?

Čítaj viac

Malá brúska na nechty tak akurát do ruky

Brúska na nechty je všeobecne skvelým pomocníkom nielen pre profesionálne dizajnérky, ale určite aj na domáce používanie. Umožní vám kvalitné a rýchle ošetrenie nechtov a kožičky. Výrazne skracuje čas pilovania. Zabudnite na staromódny pilník a nahraďte ho touto efektívnou vecičkou.

Čítaj viac

Dual lampy a ich porovnanie

Kombináciou UV a LED lampy vznikne praktická a efektívna dual lampa - multifunkčné 2 v 1 zariadenie. Stáva sa neodmysliteľnou súčasťou kvalitného nechtového salónu. Samozrejme aj pre domáce nechtárky.

Čítaj viac

Dual lampa na nechty - komfortná kombinácia

Dual lampy na nechty vznikli kombináciou LED a UV lampy. Ide o multifunkčný prístroj dva v jednom. Investovanie do dual lampy je výhodnejšie ako kúpa samostatnej UV a LED lampy. Tento praktický vynález je vhodný najmä do nechtových salónov. Nemusíte mať teda osobitné lampy na tvrdnutie rôznych gélových konzistencií.

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie z vlny

Ozdoby na Veľkú noc si predsa nemusíte každým rokom kupovať. Čo tak zapojiť svoju fantáziu a vytvoriť si vlastné, originálne pletené ozdoby? Stačí trošku zručnosti, materiál, kvapku trpezlivosti, a nápad. Že neviete čo? Poďme sa spoločne inšpirovať.

Čítaj viac

Profi salónový pomocník Promed 4030-SX-2

Medzi výkonné profesionálne brúsky na nechty sa právom zaraďuje aj Promed 4030-SX-2 od renomovaného nemeckého výrobcu. Ide o novú generáciu moderných brúsiek so zabudovaným odsávaním prachu na nechty. Už len samotná značka signalizuje kvalitu týkajúcu sa výkonu a samotného spracovania. Brúska je vhodná na kompletnú manikúru, pedikúru, prirodzené, gélové a akrylové nechty.

Čítaj viac

Pomocné tekutiny na nechty. Na čo slúžia?

Dôležitou pomôckou v nechtovom dizajne sú zaručene aj cleanery na nechty, odstraňovače a odlakovače. Vďaka nim je proces čistenia a odstraňovania stvrdnutých lakov z našich nechtov jednoduchšie a praktickejšie.

Čítaj viac

Aká priadza sa hodí na jarné a letné pletenie?

Pomaly sa nám otepľuje a s radosťou očakávame jar. Teplé zimné svetre vymieňame za jarné úplety. Keď už máme radi pletené veci aj v teplejších mesiacoch, viete ktorá priadza sa v tomto ročnom období nosí?

Čítaj viac

Chcete byť trendy? Začnite štrikovať

Pletenie a háčkovanie už nie je len záležitosťou babičiek. Čoraz viac mladých dám, prevažne mamičiek na materskej, sa začalo venovať práve tomuto remeslu. Prináša to so sebou hneď niekoľko výhod. Užitočne využijete svoj voľný čas, pomôže vám to pri rozmýšľaní, a vytvoríte si niečo unikátne. Kus oblečenia, ktorý nebude mať nikto iný okrem vás.

Čítaj viac
  • 1 1 / 4
  • 2
  • 3
  • 4
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019