Blog

Neviete si vybrať?

Profesionálna kompletná sada na gélové nechty

Veľká 47 kusová sada na nechty pre profesionálov ale aj začiatočníkov. Od ostatných sa líši väčšími baleniami základných gélov, ktoré majú 15g. Číry a pink sú určené na modelovanie a predlžovanie nechtov. Biely a kamuflážny zas na francúzsku manikúru alebo babyboomer. 5 ks farebných gélov má hmotnosť 5g, dobre kryjú a môžete ich použiť na zdobenie alebo na jednofarebné nechty. V sade je naviac fľaša s dávkovačom, kefka na prach, orezávač na kožičku, nail prep na odmastenie nechtovej platničky. Sada je rozšírená aj o 200 ml cleaneru a 2 ks brúsneho bloku. Pilníky s dvojitou zrnitosťou vám budú pribalené 5x80/80 a 5x180/240. Sada obsahuje aj väčšie balenie buničiny 250 ks. Ako iné sady na nechty aj táto obsahuje primer, finish, čistič štetca, olejček, lepidlo na tipy, umelé tipy 300ks, šablóny na predlžovanie bez lepenia tipov 200 ks, gilotína, 3x plochý štetec, zdobiace pero, pomarančové drievko, sada ozdôb a 2x tréningový prst. Sada bez lampy je vhodná pre tých, ktorí už majú UV lampu, alebo dual lampu, prípadne ako výhodné doplnenie materiálu a pomôcok.

Čítaj viac

Stredná gélová sada na tipy a šablóny

V 38-dielnej sade je 6 ks gélov a každý má hmotnosť 5g. Číry je určený na predlžovanie a tvarovanie nechtov. Biely a kamuflážny sú na francúzsku manikúru, talebo babyboomer. Farebné gély môžete využiť na lakovanie celých nechtov, alebo na zdobenie. Je tu síce menej farebných gélov, ale v sade je až 300 tipov na nechty, 200 šablón na predlžovanie, čistič štetca, ale aj vrchný finish, 3x plochý štetec, zdobiace pero, 250 ks buničiny a 2 tréningové prsty. Samozrejme nechýbajú ani základné prípravky a pomôcky ako pomarančové drievko, gilotína, lepidlo na tipy, jemný brúsny blok, cleaner 100ml, primer, olejček a sada ozdôb. Takáto sada bez UV lampy je vhodná pre tých ktorí už lampu majú a potrebujú dokúpiť produkty, ktoré budú pri gélových nechtoch potrebovať.

Čítaj viac

Malá sada na gélové nechty s farebnými gélmi

26-dielna sada, v ktorej je spolu až 8 gélov s hmotnosťou 5g. Sú tu základné gély ako je číry, biely a kamuflážny. 5 najžiadanejších farebných gélov môžete použiť ako na lakovanie tak aj na zdobenie. Sú silne pigmentované a veľmi dobre sa s nimi pracuje.V sade sa ďalej nachádzajú dvoje umelé 100ks tipy biele a číre, papierová šablóna 100 ks, Takže nechty môžete predlžovať dvomi spôsobmi. Lepidlo na tipy, gilotína na skrátenie tipov, primer, cleaner 100ml, buničina 50ks, a olejček na kožičku s vitamínmi sú taktiež v balení. Na úpravu nechta ako aj modelovanie sú tu pomôcky ako pomarančové drievko, 2x pilník so zrnitosťou 180/240, 2x pilník 80/80, plochý štetec na modelovanie a jemný brúsny blok. Nesmie chýbať sada ozdôb, s ktorou si môžete vyskúšať techniku zdobenia a tréningový prst. Gély tvrdnú v UV lampe 2 minúty, preto túto sadu bez lampy odporúčame tým, ktorí už lampu majú.

Čítaj viac

Domáca sada na gélové nechty na tipy a šablóny

Základná domáca 21-dielna sada na nechty, ktorou je možné nechty predĺžiť pomocou umelého tipu alebo na papierovej šablóne. Na predĺženie využijete číry gél a plochý štetec. Kamuflážnym a bielym môžete vytvoriť francúzsku manikúru, alebo babyboomer. Gély v sade majú každý 5g. Samozrejmosťou sú základné prípravky a pomôcky ako je primer, cleaner 100 ml, pomarančové drievko na zatlačenie nechtovej kožičky, 2x jemnejší pilník 180/240, 2x drsný pilník 80/80, umelé mliečne 100 ks tipy, číre 100 ks tipy, lepidlo na tipy, gilotína a šablóna na predĺženie nechtov 100 ks. Sadou ozdôb si môžete vyskúšať zdobenie, buničinu využijete pri odstraňovaní lepkavosti z povrchu vytvrdnutého gélu a olejček zmäkčí, ošetrí a vyživuje nechtovú kožičku. Súčasťou sady je aj tréningový prst, ktorý je na viacero použití. Môžete sa na ňom učiť predlžovať, ale aj zdobiť. Keďže gély tvrdnú V UV lampe, táto sada je vhodná pre tých, ktorí už lampu vlastnia.

Čítaj viac

Základná gélová sada so šablónami

Základná gélová sada na domáce použitie, ktorá obsahuje 16 produktov. Sada na gélové nechty, ktoré predĺžite pomocou šablóny. V sade nájdete 100 ks samolepiacich šablón, a nechty tak predĺžite bez lepenia tipov. Použite na to číry gél. Biely a kamuflážny gél sú určené na zdobenie, alebo francúzsku manikúru. Gély majú 5g a nanášajte plochým štetcom, ktorý je tiež súčasťou balenia. Nájdete tu aj potrebné prípravky na prípravu prírodného nechta, ako je pomarančové drievko na zatlačenie kožičky, 2x drsný pilník so zrnitosťou 80/80, 2x jemnejší pilník 180/240 a jemný brúsny blok na zmatnenie nechta. Primer, ktorý sa nachádza v sade sa používa na priľnutie gélu. Sadou ozdôb si môžete vyskúšať prácu z rôznymi typmi zdobenia. Samozrejme v sade sú aj cleaner 100 ml, výživný olejček a buničina 50 ks. Takáto sada bez UV lampy je vhodná pre tých, ktorí už lampu doma majú alebo potrebujú doplniť zásoby.

Čítaj viac

Ako vybrať správny druh vosku

Možností je veľa. Ale, aby sme v tom nemali španielsku dedinu, tak si v krátkosti povieme o niektorých voskoch, ich výhody a aký výsledok môžeme očakávať.

Čítaj viac

Ako depilovať pomocou depilačných voskov

Pomocou depilácie sa zbavíme nežiadúce ochlpenia na svojom tele. Takéto odstránenie je trošku viac bolestivejšie, ale trvácnejšie. Vydrží približne 3 týždne. Voskom si môžeme depilovať celé časti tela, ako aj intímne partie. Častým depilovaním pomocou vosku ochlpenie postupne slabne a redne. Depilovanie voskom je cenovo nenáročné.

Čítaj viac

Ako sa správne starať o štetec

Štetec je hlavným a dôležitým nástrojom pri modelovaní nechtov. Správne čistenie a šetrné zaobchádzanie s ním predlžuje jeho životnosť.

Čítaj viac

Ako si správne vybrať žiarovku do UV lampy

Ak máš UV lampu, v ktorej ti nedostatočne svieti žiarovka alebo ti dokonca vyhorela, potrebuješ kúpiť novú. A tu nastáva častý problém. Ako si vybrať správny typ žiarovky? Veď na fotografii vyzerajú celkom rovnako. Ako prvé, vyber starú UV žiarovku z lampy. Na jej spodnej kovovej časti nájdeš čiernym napísané jej označenie, ktoré je smerodajné pre výber správneho typu. Je to jediný spôsob, ako zistíš, aký typ žiarovky potrebuješ do svojej UV lampy.

Čítaj viac

Ako vybrať narodeninový darček

Ak hľadáte originálny darček na narodeniny pre svoju priateľku, manželku alebo frajerku, vyberte si z našej ponuky. Potešiť môžete mamu, sestru ba dokonca aj babičku.

Čítaj viac

Ako si správne vybrať liquid

Pri akrylových nechtoch vieme, že pri ich modelácii potrebujeme dve zložky, ktoré je potrebné spojiť, aby sme vytvorili akrylovú hmotu. Potrebujeme akrylový prášok a liquid. Ten môžeme nájsť aj pod názvom ako akryl liquid alebo tvrdilo. Vďaka liquidu, akrylová hmota vytvrdne na vzduchu a nechty nie je potrebné vkladať do lampy. Na trhu sa nachádza viac druhov liquidu. Ich odlišné vlastnosti oceníme až pri práci a modelovaní nechtov.

Čítaj viac

Ako a kedy použiť bio gél na nechty

Po bio géle siahnemevtedy,ak sú nechty slabé, ohýbajú sa, často sa lámu a štiepia.Rovnako je vhodný aj na pevné a zdravé nechty. Bio gél je šetrný a priaznivo prospieva na nechtovú platničku. Má rovnakú konzistenciu ako UV gél, ale líši sa od neho tým, že po vytvrdnutí nie je taký pevný ako UV gél, preto nie je vhodný na predlžovanie nechtov. Bio gél je možné z nechtov odstrániť nie len pilníkom, ale aj za pomoci kozmetického acetónu. Postup je rovnaký ako pri odstraňovaní gél lakom.

Čítaj viac
  • 1 1 / 2
  • 2
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018