Blog

Neviete si vybrať?

Aký materiál brúsneho nadstavca zvoliť?

Brúsne nadstavce sú jedným z najdôležitejších prvkov každej brúsky, bez ktorých sa nezaobíde snáď žiadny profesionálny nechtový stylista alebo manikérka. Na trhu je veľa druhov - rôznych materiálov a tvarov. Ktoré zvoliť? V čom je rozdiel? Aký je ich účel?

Čítaj viac

Má už dostatok šperkov? Prekvapte ju na Vianoce šperkovnicou

Páni nelámte si hlavu nad vianočným darčekom pre vašu partnerku. Je všeobecne známe, že každú ženu poteší šperk a to pri ktorejkoľvek príležitosti. Buďte však originálnejší a prekvapte ju krásnou šperkovnicou. Vďaka nej bude mať všetky svoje poklady uložené na jednom mieste.

Čítaj viac

Blahodarná prírodná kozmetika pod stromčekom

Rozmýšľate čím by ste na Vianoce potešili svoju milovanú polovičku, mamku, sestru alebo kamarátku? Kvalitná prírodná kozmetika je ideálnym darčekom. Pripravili sme si pre vás originálny darček v podobe vyskladaných setov, ktoré obsahujú blahodárne pleťové masky. Ženy ich milujú, vieme o čom hovoríme.

Čítaj viac

Darujte na Vianoce šperk so Swarovski kryštálom

Je všeobecne známe, že ženy milujú šperky. Rady sa zdobia a obdivujú trblietavé a pekné veci. Dopriať jej ďalší kúsok do zbierky nie je na škodu. Ligotavé, kvalitné, detailne prepracované. Presne také sú šperky z českej dielne L&S Bohemia so Swarovski kryštálmi. Páni ešte stále premýšľate čím ju na Vianoce potešiť?

Čítaj viac

Luxusný darček. Hrejivá bavlnená deka

Počas chladných dní sa určite každý z nás rád zababuší to teplej deky a vychutnáva si príjemné chvíle v spoločnosti dobrej knihy alebo filmu. Popíja pri tom horúci nápoj, zapáli si aromatickú sviečku, pohodička ako má byť. Mäkkučká deka je dokonalým doplnkom počas týchto relaxačných chvíľ. Potešte ňou svojich blízkych na Vianoce. Kvalitná hrejivá deka je ideálnym darčekom pre všetkých.

Čítaj viac

Vianočné prekvapenie pre začínajúcu nechtárku

Máte doma začínajúcu nechtárku alebo ju proste baví nechtový dizajn? Ponúkame vám skvelý tip na originálny vianočný darček. Starostlivo vyskladané sady značky Lonel pomôžu začiatočníčke napredovať. S týmto vianočným prekvapením prenesiete jej záľubu v dekorovaní nechtov na profesionálnu úroveň. Vyskladali sme si pre vás sady vkusne zabalené v darčekovej krabičke.

Čítaj viac

Darujte kamarátke náušnice Swarovski

Rozmýšľate, čím by ste prekvapili svoju kamarátku alebo kolegyňu na Vianoce? Máme pre vás odpoveď v podobe šperku, ktorý vás nebude stáť "majland". Ručne prepracované komponenty Swarovski z českej dielne L&S Bohemia potešia každú slečnu či dámu. Nie ste si celkom istý aký typ šperku pre ňu vybrať? Stavte na istotu a zvoľte náušnice, ktoré nosí každá.

Čítaj viac

Nápady na vianočné darčeky pre dámy aj pánov

Patríte k ľuďom, ktorí vianočné darčeky kupujú v predstihu a to postupne počas roka? Alebo si naopak nechávate všetko na poslednú chvíľu a Vianoce sú pre vás stále ďaleko? Tak či onak, pripravili sme si pre vás tipy na originálne darčeky, ktoré zaiste potešia vašu milovanú mamu, sestru, manželku či frajerku. Nevynecháme ani nápady na pánske darčeky. Ak chcete predísť chaosu a zbytočnému stresu na poslednú chvíľu, začnite prekvapenia pomaly plánovať. Nemusíte ani behať po obchodoch, ale nakupujte v kľude cez internet. Spravte si pohodlie a nechajte sa inšpirovať.

Čítaj viac

Aký tvar nechtov sa nám najviac hodí?

Najdôležitejším faktorom k dosiahnutiu dokonalej manikúry je správne si vybrať. Nejde o to čo sa nám páči, ale čo nám pristane. Preto pri voľbe vzhľadu našich nechtov do úvahy berieme nechtové lôžko a dĺžku prstov. Poznáme sedem základných tvarov, a to oválny, okrúhly, mandľový, hranatý, hranatý so zaoblenými hranami (squoval), špicatý (stiletto), a ballerina. Aké nechty pristanú práve nám?

Čítaj viac

Čo o nás môže prezradiť tvar nechtov?

Každá z nás máme iný vkus, a taktiež aj naše nechty opracovávame do podoby, ktorá sa nám najviac páči. Napadlo vám niekedy, že aj tvar nechtov môže čo to prezradiť o našej povahe?

Čítaj viac

Šperkovnica, praktický organizér pre dámske a pánske doplnky

Módne doplnky sa vám povaľujú na rôznych miestach a vy si neviete dať rady ako ich efektívne skladovať? Máte veľa šperkov, bižutérie, náramkových hodiniek či okuliarov? Praktickým a neraz aj dekoratívnym produktom je organizér. Postará sa o bezpečné uloženie a usporiadanie vašich “radostí”.

Čítaj viac

Zariaďujete si nechtový salón? Pomôžeme vám s tým

Plníte si sen o vlastnom nechtovom salóne? Našli ste si vhodný priestor, v ktorom budete realizovať vaše vlastné predstavy? Okrem vašej šikovnosti a kvalitných produktov budete potrebovať profesionálne prístroje, ktoré hrajú veľkú úlohu pri úspešnom podnikaní. Pripravili sme si pre vás zoznam, čo všetko by mal váš nechtový salón obsahovať.

Čítaj viac
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020