Blog

Náš blog

Koberec z Puffy vlny

Vlna ALIZE Puffy je mäkučká, vyzerá dizajnovo a čo je hlavné, práca s ňou je nesmierne jednoduchá. Môžeme si z nej vyrobiť takmer čokoľvek. Okrem populárnych diek pre bábätká, šálov či obliečok na vankúše, napríklad aj štýlový, ručne pletený koberec. No a práve naň si posvietime v tomto blogu.

Čítaj viac

Tuniské háčkovanie

Čaro tuniského háčkovania nazývaného tiež afgánske sa dá opísať ako kombinácia háčkovania, pletenia a tkania. Pôvod tuniského háčkovania je pomerne neznámy. Táto technika vás však očarí práve pre jedinečné vlastnosti, ktorými sa odlišuje od klasického pletenia a háčkovania.

Čítaj viac

Hit leta 2020: Macrame crop top

Podliehate originálnym módnym trendom? V tom prípade neprehliadnite tohtoročný letný hit v podobe macrame crop topu. Na jeho výrobu budete potrebovať len niekoľko pomôcok, šikovné prsty a poriadnu dávku fantázie.

Čítaj viac

Aký materiál brúsneho nadstavca zvoliť?

Brúsne nadstavce sú jedným z najdôležitejších prvkov každej brúsky, bez ktorých sa nezaobíde snáď žiadny profesionálny nechtový stylista alebo manikérka. Na trhu je veľa druhov - rôznych materiálov a tvarov. Ktoré zvoliť? V čom je rozdiel? Aký je ich účel?

Čítaj viac

Molly gél laky na nechty

Ak hľadáte odolné a silne pigmentované hybridné laky v krásnych nezvyčajných farbách, kolekcia Molly Lac určite splní vaše očakávania.

Čítaj viac

ALIZE Puffy vlna: Ako pliesť bez ihlíc

ALIZE Puffy vlna s predpripravenými očkami je ideálnou voľbou na detské projekty a tiež pre všetkých kreatívcov. Chcete sa o nej dozvedieť viac?

Čítaj viac

Ako upliesť deku z Alize Puffy - postup

Ponúkame vám detailný postup ako si upliesť detskú deku z Alize Puffy s rozmermi 70 x 70 cm, na ktorú budete potrebovať cca 3 klbká vlny Alize Puffy s návinom 9,2 m. Spotreba je samozrejme len orientačná, preto odporúčame vždy 1 klbko naviac, čím sa vyhnete zbytočnému prerušovaniu tvorivej činnosti. Na fotografiách môžete vidieť základný vzor, ktorý je pre začiatočníkov najjednoduchší.

Čítaj viac

Svadobná manikúra 2020 - čo je v móde tento rok

Vo svoj veľký deň chce každá nevesta vyzerať krásne. Pri príprave na svadbu sa stará o každý, aj ten najmenší detail. Nákup šiat, obuvi a doplnkov. Perfektný vzhľad však nie je len oblečenie. Je to tiež make-up, účes a samozrejme zdobenie nechtov pre nevestu.

Čítaj viac

Trendy leta 2020: Háčkované plavky

Chcete na pláži vyniknúť? Pekná postavička a opálená pokožka nie sú jediným, čím môžete zaujať. Áno, ak už aj vám pred očami behajú pestrofarebné plavky všakovakých tvarov, myslíme na to isté.

Kvalitné plavky, ktoré skutočne zvýraznia vašu ženskosť, však nie sú lacné a navyše nemáte nikdy istotu, že na pláži či pri bazéne nenatrafíte na ďalšiu krásavicu s úplne rovnakým modelom. Ako tento problém vyriešiť? Jednoducho. Vyskúšajte tohtoročný HIT, háčkované plavky!

Čítaj viac

KnitPro Ginger - ihlice a háčiky na pletenie

Svetová značka KnitPro, ktorá je už niekoľko rokov jednotkou na trhu v oblasti pletenia a háčkovania neustále prekvapuje novinkami. Tentokrát sa výrobcovia zamerali na milovníkov a nadšencov pletenia, pre ktorých bola navrhnutá kategória ihlíc a háčikov Ginger.

Vymeniteľné ihlice ako aj háčiky Ginger sú vyrobené z certifikovaného FSC dreva. Čo zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. Tým sa zabráni odlesňovaniu lesov.

Tie si veľmi rýchlo získavajú popularitu a obľúbenosť u priaznivcov pletenia. Ihlice na pletenie sú navrhnuté a vyrobené v najvyššej kvalite s dokonalým prepracovaním. Perlou sú samozrejme luxusné sady vymeniteľných ihlíc a háčikov s lankom, na ktoré sa pozrieme podrobnejšie.

Čítaj viac

Pletenie z vlny ALIZE Puffy

ALIZE Puffy vlny si zamilujete na prvé pletenie. Prečítajte si o tom, ako s ňou začať pracovať, ako si vybrať vhodný typ a prečo dať vlne Puffy šancu.

Čítaj viac

Vôňa Vianoc s aroma difuzérom

Aroma difuzér je inovatívny osviežovač a zvlhčovač vzduchu. Samotný dizajn pripomína zaujímavý bytový doplnok. Tomuto malému zázraku sa na Vianoce poteší každý. Vykúzlite vianočnú atmosféru s originálnym aroma difuzérom.

Čítaj viac
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020