Blog

Zdobenia nechtov

Nechtové trendy na leto 2020

Aktuálna nechtová móda nepozná hranice, no i napriek tomu sa neustále objavujú absolútne hity, ktoré by nemala prehliadnuť žiadna fanúšička dokonale vyzdobených pazúrikov. Dnes vám prinášame najmä tie farebné, extravagantné a odvážne, v podobe bodkovaných, baby boomer a ombré nechtov.

Čítaj viac

Zdobenie s Molly Lac Art Water Ink

Značka Molly prichádza na trh so špeciálnou novinkou, vďaka ktorej vytvoríte veľmi jednoducho akvarelové zdobenie. Uviedli na trh Molly Lac Art Water Ink. Jedná sa o pigmentovaný atrament, ktorý sa rozpíja do nevytvrdnutého gélu alebo gél laku a vytvára efekt vodových farieb. Použitie je jednoduché a efekt jedinečný.

Čítaj viac

Nechty s motívom hokeja. Ako na to?

Pomaly ale isto nás zachváti hokejová horúčka spojená s Majstrovstvami sveta. Slovensko je už odjakživa považované za hokejový národ. Fandníme všetci, bez rozdielu na pohlavie. Poďme sa na tú udalosť patrične pripraviť. Nechajme chlapov obliecť si dres, a my si ozdobme naše nechtíky. Pripravili sme si pre vás celý postup. Milé dámy, DO TOHO!

Čítaj viac

Vyšperkované nechty so Swarovski Crystalpixie

Už samotný názov nesie v sebe určitú vznešenosť a luxus. Trblietavé obrúsené kúsky skla boli v minulosti obľúbené medzi módnymi ikonami ako Coco Chanel, Marlene Dietrich či Marilyn Monroe. V súčasnosti Swarovski kamienky z rodinnej rakúskej firmy zdobia značku Dior a stali sa neoddeliteľnou súčasťou aj v nechtom dizajne.

Čítaj viac

Trendy v nechtovom dizajne. Farbou roka 2019 je koralová

Tak ako sa menia trendy v obliekaní, interiérovom dizajne, líčení, účesoch, menia sa aj trendy v nechtovom dizajne. Čo je moderné v roku 2019? Zdobenie nechtov prináša so sebou hneď niekoľko noviniek. Základom sú jemné tóny a elegantné aplikácie. V manikúre budú prevládať jednoduché línie a minimalistické vzory. Ideálne na každý deň. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Čítaj viac

Veľkonočné zdobenie nechtov

Aj keď tu ešte veľká noc nie je, pripravili sme si pre vás video na inšpiráciu, čo si v tento čas môžete vytvoriť na svojich pazúrikoch. Prinášame vám jemné a veľmi decentné veľkonočné zdobenie s obľúbeným a ešte stále aktuálnym babyboomerom.

Čítaj viac

Inšpirácie na jarné trendy nechty

Príroda sa stále skrýva pod bielou perinou a zima nie a nie odísť. Naše ruky si pred chladom neustále schovávame a zohrievame v teplých rukavičkách. Pochmúrneho počasia, ktoré sa nesie v rôznych odtieňoch sivej, už máme predsa len dosť. Skúsme si spoločne vykúzliť jarnú atmosféru plnú všelijakých farieb a vôní. Možností je veľa a fantázií sa medze nekladú.

Čítaj viac

Valentínske zdobenie nechtov

Práve na Valentína chce byť každá z nás krásna, ženská a pôvabná ako pre okolie, tak aj pre svojho miláčika. Ku peknému zovňajšku samozrejme patria aj upravené nechty. Prinášame vám článok s videom pre inšpiráciu ako na to, pretože nie každá z nás je profesionálna nechtárka.

Čítaj viac

Svetríkové zdobenie na nechty

Ako ste si už dlhšie mohli všimnúť, vzor, ktorý pripomína svetrík alebo luxusný vankúš a gauč, je čoraz častejšie zobrazovaný ako na prírodných, tak aj na umelých nechtoch. Toto 3D zdobenie je veľmi jemné a zároveň zaujímavé. Ak si chcete aj vy ozdobiť nechty takýmto vzorom, pozrite si video-návod, ako na to.

Čítaj viac

Plesové zdobenie nechtov

Začalo obdobie plesov a zábavy, preto netreba otáľať, ale rozmýšľať, čo si na svojich nechtíkoch vytvoríte. Už pri slove ples sa nám vybavia glitre, perleť, odboby, kamienky alebo swarovski kryštáliky. Pozrite si, aké jednoduché, ale zároveň honosné zdobenie sme si pre vás pripravili.

Čítaj viac

Zdobenie vianočná guľa

Vianoce sú predo dvermi, preto je tu ten správny čas, ukázať si nejaké vianočné zdobenie.

Čítaj viac

Zimné zdobenie nechtov

Aj keď máme v kalendári polovicu novembra, snehová prikrývka bohužiaľ nezdobí našu prírodu. Preto vám ponúkame zimné zdobenie, aby sme sa prichystali na chladné počasie, ktoré veríme, že čoskoro príde :)

Čítaj viac
  • 1 1 / 3
  • 2
  • 3
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021