Blog

Zdobenia nechtov

Nechty s motívom hokeja. Ako na to?

Pomaly ale isto nás zachváti hokejová horúčka spojená s Majstrovstvami sveta. Slovensko je už odjakživa považované za hokejový národ. Fandníme všetci, bez rozdielu na pohlavie. Poďme sa na tú udalosť patrične pripraviť. Nechajme chlapov obliecť si dres, a my si ozdobme naše nechtíky. Pripravili sme si pre vás celý postup. Milé dámy, DO TOHO!

Čítaj viac

Vyšperkované nechty so Swarovski Crystalpixie

Už samotný názov nesie v sebe určitú vznešenosť a luxus. Trblietavé obrúsené kúsky skla boli v minulosti obľúbené medzi módnymi ikonami ako Coco Chanel, Marlene Dietrich či Marilyn Monroe. V súčasnosti Swarovski kamienky z rodinnej rakúskej firmy zdobia značku Dior a stali sa neoddeliteľnou súčasťou aj v nechtom dizajne.

Čítaj viac

Trendy v nechtovom dizajne. Farbou roka 2019 je koralová

Tak ako sa menia trendy v obliekaní, interiérovom dizajne, líčení, účesoch, menia sa aj trendy v nechtovom dizajne. Čo je moderné v roku 2019? Zdobenie nechtov prináša so sebou hneď niekoľko noviniek. Základom sú jemné tóny a elegantné aplikácie. V manikúre budú prevládať jednoduché línie a minimalistické vzory. Ideálne na každý deň. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Čítaj viac

Veľkonočné zdobenie nechtov

Aj keď tu ešte veľká noc nie je, pripravili sme si pre vás video na inšpiráciu, čo si v tento čas môžete vytvoriť na svojich pazúrikoch. Prinášame vám jemné a veľmi decentné veľkonočné zdobenie s obľúbeným a ešte stále aktuálnym babyboomerom.

Čítaj viac

Inšpirácie na jarné trendy nechty

Príroda sa stále skrýva pod bielou perinou a zima nie a nie odísť. Naše ruky si pred chladom neustále schovávame a zohrievame v teplých rukavičkách. Pochmúrneho počasia, ktoré sa nesie v rôznych odtieňoch sivej, už máme predsa len dosť. Skúsme si spoločne vykúzliť jarnú atmosféru plnú všelijakých farieb a vôní. Možností je veľa a fantázií sa medze nekladú.

Čítaj viac

Valentínske zdobenie nechtov

Práve na Valentína chce byť každá z nás krásna, ženská a pôvabná ako pre okolie, tak aj pre svojho miláčika. Ku peknému zovňajšku samozrejme patria aj upravené nechty. Prinášame vám článok s videom pre inšpiráciu ako na to, pretože nie každá z nás je profesionálna nechtárka.

Čítaj viac

Svetríkové zdobenie na nechty

Ako ste si už dlhšie mohli všimnúť, vzor, ktorý pripomína svetrík alebo luxusný vankúš a gauč, je čoraz častejšie zobrazovaný ako na prírodných, tak aj na umelých nechtoch. Toto 3D zdobenie je veľmi jemné a zároveň zaujímavé. Ak si chcete aj vy ozdobiť nechty takýmto vzorom, pozrite si video-návod, ako na to.

Čítaj viac

Plesové zdobenie nechtov

Začalo obdobie plesov a zábavy, preto netreba otáľať, ale rozmýšľať, čo si na svojich nechtíkoch vytvoríte. Už pri slove ples sa nám vybavia glitre, perleť, odboby, kamienky alebo swarovski kryštáliky. Pozrite si, aké jednoduché, ale zároveň honosné zdobenie sme si pre vás pripravili.

Čítaj viac

Zdobenie vianočná guľa

Vianoce sú predo dvermi, preto je tu ten správny čas, ukázať si nejaké vianočné zdobenie.

Čítaj viac

Zimné zdobenie nechtov

Aj keď máme v kalendári polovicu novembra, snehová prikrývka bohužiaľ nezdobí našu prírodu. Preto vám ponúkame zimné zdobenie, aby sme sa prichystali na chladné počasie, ktoré veríme, že čoskoro príde :)

Čítaj viac

Mikulášske zdobenie nechtov

Pomaly, ale isto sa k nám blíži čas vianoc a s ním aj Mikuláš. Je to obdobie plné ozdôb, ktoré môžeme vidieť v obchodoch v domácnostiach, ba dokonca aj na nechtoch. Jedno z takých zdobení vám pre inšpiráciu ponúkame aj my.

Čítaj viac

Jesenné zdobenie nechtov - Trendy 2018

Pre jeseň je typické sychravé, upršané a chladné počasie. Práve pre tieto vlastnosti mnohí toto obdobie nemajú radi. Iní ho zas obľubujú pre pestrosť a farebnosť, ktorú nám ukazuje príroda.

Čítaj viac
  • 1 1 / 3
  • 2
  • 3
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020