Blog

Ako si vybrať sadu na nechty?


Každý má pri kúpe sady istú predstavu, o tom, akým spôsobom si chce svoje nechty upravovať. Práve na základe tejto predstavy treba vybrať správny druh sady a poznať rozdiely medzi gél lakom, UV gélom, či akrylom. Pozrite si preto tento náš krátky blog, ktorý Vám pomôže pri výbere tej správnej sady.

Chceš ich mať krásne a upravené nechty viac ako 3 dni?

Nemáš problém si vypestovať vlastné nechty, len ťa nebaví si ich lakovať 2-krát do týždňa? Lak nedrží tak dobre, ako gél lak. Gél lak sada je pre Teba ideálnym riešením! Krásne, pevné a dlhotrvácne lakovanie si vieš touto sadou vytvoriť aj doma, pretože sada obsahuje všetko čo budeš potrebovať ako na lakovanie nechtov, tak aj na odstránenie gél laku. Ďalšou jeho oceniteľnou výhodou je, že nechty spevní, ak ich máš krehké a často lámajúce. Kliknutím na sadu sa ti zobrazí čo sada obsahuje, postup a aj videonávod.

ID4263
47.90 €
ID4294
54.90 €
44.90 €
ID4256
39.90 €
ID3758
17.90 €

Chceš mať konečne dlhé a upravené nechty?

Tvoje nechty sú krátke, štiepia sa a nedokážeš ich vôbec vypestovať lebo sa lámu? Riešením tvojho problému môže byť gélová sada na nechty. Sady obsahujú všetky produkty čo budeš pri modelovaní nechtov potrebovať. Nechty môžeš predĺžiť pomocou umelého tipu alebo šablóny. Možností je veľa, len si musíš vybrať tú správnu sadu. Výber sady ti uľahčí napríklad videonávod, ktorý nájdeš po rozkliknutí sady.

Nedržali ti niekedy gélové nechty? Akryl bude správna voľba!

Práca s akrylom je časovo rýchlejšia a nepotrebujete UV ani LED lampu. Vymodelované akrylové nechty sú pevnejšie a odolnejšie voči nárazu. Akrylová modeláž drží na nechte lepšie ako gélová, pretože akryl pohlcuje maz, ktorý tvoj necht produkuje. Kúp akrylovú sadu a krásne dlhé nechty si vytvoríš aj v pohodlí svojho domova. V ponuke máme rôzne sady. Tú správnu si vyberiete kliknutím na sadu, kde sa zobrazí čo sada obsahuje, postup a dokonca videonávod, ktorý je zobrazený krok po kroku.

Chceš si vypestovať vlastné, zdravé a pevné nechty?

Ak hľadáš výživu a zároveň aj miernu úpravu svojich prírodných nechtov určite siahni po japonskej manikúre. Tá nie len vplyvom minerálov a včelej kašičky necht spevňuje a vyživuje, ale pravidelným používaním vieme docieliť, aby zmizli rôzne nerovnosti a farebné zmeny na nechte, pretože v ňom udržiava dôležité látky - lipidy. Aplikácia týchto výživných pást je jednoduchá a rýchla. Táto manikúra je veľmi častá a obľúbená aj u pánov. Používa sa aj na preventívne ozdravenie nechtu. Kliknutím na sadu nájdete videonávod.

ID3938
24.90 €
19.90 €
ID3939
20.90 €
15.90 €
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019