Blog

Promed Sensitive

PROMED

ID3262
PROMED
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme už len 1 kúsok!
Brúska na nechty Promed Sensitive od nemeckého výrobcu je ideálna pre starostlivosť o tvrdé, silné a zarastajúce nechty, liečbu mozoľov a stvrdnutú kožu.... Celý popis
Naša cena 71.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Brúska na nechty Promed Sensitive od nemeckého výrobcu je ideálna pre starostlivosť o tvrdé, silné a zarastajúce nechty, liečbu mozoľov a stvrdnutú kožu. Brúsku je vhodné použiť tiež na gélové nechty. Súčasťou balenia je sada desiatich brúsnych nadstavcov a 30 brúsnych kotúčov. Brúska umožňuje prepínať rotáciu nadstavcov do oboch strán a plynule regulovať rýchlosť otáčok. Má max 12 000 ot./min. V prednej časti brúsky sa nachádza LED osvetlenie. Vhodná na domáce použitie. Uložená vo vystuženom textilnom kufríku.
štítok Novinka
farba biela
otáčky 12000 ot./min
výška 2.5 cm
dĺžka 22 cm
šírka 8 cm

Brúsne pero

 

  1. Nasuňte nástavec.

  2. Brúsku zapnete a vypnete pridržaním sivého tlačidla v ľavom dolnom rohu. Brúske sa rozsvieti svetlo a začne sa točiť.

  3. Tlačidlami + a – pridávate a uberáte otáčky.

  4. Tlačidlom so šípkami si meníte smer rotácie brúsneho nástavca.

  5. Po ukončení práce s brúskou je potrebné ju vypnúť a odpojiť zo siete.

 

 

brúsne pero

Brúsne nástavce

Sada brúsnych nástavcov a brúsnych kotúčikov je súčasťou balenie brúsky. Nástavce slúžia na odstránenie stvrdnutej kože, alebo prebrúsenie prírodných a tiež gelových nechtov. Nástavce sa do brúsky vkladajú nasúvaním.

sada nástavcov

Profesionálna brúska od nemeckého výrobcu. Vhodná na manikúru aj jemnú pedikúru na domáce použitie. Jednoduché elektrické ovládanie nám umožňuje vypnutie a zapnutie brúsky, ľahké prepínanie rýchlosti a smer rotácie. Súčasťou brúsky je aj sada desiatich špeciálnych nadstavcov a sada brúsnych kotúčov 30 ks. Maximálna rýchlosť otáčok je 12 000 ot./min. Brúska má zabudované LED svetlo pre lepšie viditeľnosť pri práci, ktoré sa rozsvieti pri zapnutí.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018