Blog

Ružový leštiaci prášok gliter aurora 0,2 g


ID4497
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový prášok, ktorým vytvoríte rôzne efekty zdobenia. Ak ho vyleštíte na vytvrdnutý nadlak podlak na chrómové nechty, docielite ružový mirror efekt. Ak ho však vložíte do výpotku, kúsky prášku sa nerozbijú a vytvoria členitý efekt, ktorý rozžiari nechty. Prášok nemá iné odlesky, len ružové. Na záver je potrebné zdobenie zafixovať vrchným gélom, alebo nadlakom podlakom na chrómové nechty.
štítok Novinka
farba ružová
šírka 4 cm
výška 1.5 cm
dĺžka 4 cm

Prášok nanesený vo výpotku

Takéto zdobenie je nanesené vo výpotku gélu. Vytvára tým efekt, ktorý rozžiari Vaše nechty. Odlesky má len ružovej farby.

Prášok nanesený vo výpotku

 

Mirror efekt

Prášok je nanesený na bezvýpotkový nadlak podlak, čím docielite krásne, hladké mirror zdobenie.

Mirror efekt

Prášok ružovej farby nanesieme na bezvýpotkový base/top a vytvoríme ním krásne moderné mirror zdobenie. Naniesť ho môžeme aj na výpotok, vtedy je viditeľná nepravidelná štruktúra prášku. Rôznou aplikáciou vznikne iný výsledok. Zdobenie je veľmi jednoduché a časovo nenáročné. Takto ozdobiť nechty je možné aj v pohodlí vášho domova. Nanášame ho na vymodelované gélové nechty, akrylové nechty alebo na nechty spevnené gél lakom. Vzniknuté zdobenie práškom vždy zafixujeme nadlakom podlakom alebo base/topom a necháme vytvrdnúť v UV alebo v LED

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019