Sada na chrom efekt


ID3753
Sada Odošleme to hneď zajtra!
Chrómový prach, nadlak podlak na chrómové nechty a aplikátor na leštenie. Pomocou tejto sadičky môžete zdobiť akrylové, gélové, lakované ale aj gél lak... Celý popis
Bežná cena 8.27
Ušetríte 13% 1.08
Cena za sadu 7.19
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Chrómový prach, nadlak podlak na chrómové nechty a aplikátor na leštenie. Pomocou tejto sadičky môžete zdobiť akrylové, gélové, lakované ale aj gél lak nechty. Vhodný je jednofarebný podklad. Naneste vrstvu nadlaku podlaku a nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Aplikátorom naneste na necht chrómový prášok a vyleštite. Prebytočný prach odstráňte suchým štetcom. Na záver rýchlo naneste opäť nadlak podlak a dajte do UV lampy na 2 minúty vytvrdnúť. Záverečnú vrstvu je potrebné nanášať rýchlo a rýchlo aj vložiť do UV lampy, aby sa chrómový pigment nerozpustil a aby si nechty zachovali čo najviac zrkadlový efekt.

Ako si urobiť chrómové nechty

Chrómový efekt dosiahneme chrómovým práškom. Postup je rýchly a jednoduchý. Na vopred pripravený necht s tmavým gélovým, alebo gél lakovým základom, nanesieme nadlak podlak. Necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Nadlak podlak je bez výpotku, takže neostáva lepkavý. Na túto vrstvu nanesieme prášok a pomocou aplikátora vyleštíme. Čím dlhšie budeme leštiť, tým viac bude presvitať podkladová farba. Zvyšky prášku ometieme štetcom a zdobenie zafixujeme nanesením nadlaku podlaku. Opäť necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Po vybratí z UV lampy sú chrómové nechty hotové :)

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018