Citrónový cukrový vosk na depiláciu 100ml

ARCO COSMETICI
ID2363
ARCO COSMETICI
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Cukrová depilácia s depilačným papierom. Cukrová pasta je balená v 100ml obale so širokou roll-on hlavicou. Ohrejte ju len na teplotu tela (37°C). Na ohrev... Celý popis
Bežná cena 3.29
Ušetríte 27% 0.90
Naša cena 2.39
Zľava platí do 24.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Cukrová depilácia s depilačným papierom. Cukrová pasta je balená v 100ml obale so širokou roll-on hlavicou. Ohrejte ju len na teplotu tela (37°C). Na ohrev môžete použiť klasický ohrievač na depilačné vosky, teplú vodu, alebo mikrovlnku. V lete môžete cukrovú pastu nahrievať aj na slnku. Pomocou roll-on hlavice nanesiete pastu na odmastenú a suchú pokožku, priložíme depilačný papier a strhneme. Zvyšky cukrovej pasty odstránite jednoducho vodou. Tento produkt skladujte vo zvislej polohe. Cukrová pasta sa aj pred nahrievaním mierne prelieva a mohlo by dôjsť k vytečeniu.

Depilácia cukrovým voskom

Depilujeme suchú a čistú pokožku. Vosk nahrievame 20-30 minút v uzavretom ohrievači. Následne ho v smere rastu chĺpkov nanesieme na pokožku. Priložíme papier na depiláciu a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Keďže je to cukrový vosk, tak zvyšky vosku odstránime vlažnou vodou. Pokožku ošetríme mliekom po depilácii. Nie je vhodné vystavovať sa po depilácii slnečnému žiareniu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017