Blog

Biela CCFL LED lampa 48W s USB LED svetlom


ID4503
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Profesionálna lampa, v ktorej gély a gél laky rýchlo vytvrdnú. Má pohyblivý kryt, ktorý zabraňuje šíreniu svetla mimo lampy. Na vrchnej časti je silikónová podložka na ruku. K lampe sa pomocou USB kábla dá pripojiť lampa, ktorou si osvetlíte ruku zákazníčky. CCFL LED lampa má magnetické odnímateľné dno, senzor a časovač nastaviteľný na 30 alebo 60 sekúnd. V lampe je zabudovaný aj ventilátor. Zrkadlové vnútro lampy zabezpečí rovnomerné tvrdnutie polygélov, gélov a gél lakov. Tie vytvrdnú za 30-60 sekúnd. Lampa je napájaná z elektrickej siete pomocou napájaceho kábla. Rozmer lampy je 29 x 24 x 15 cm.
farba biela
výkon 48 Watt
výška 15 cm
dĺžka 27 cm
šírka 24 cm

Zapojenie UV LED lampy pred spustením 

Lampa sa zapája pomocou kábla a adaptéra do elektrickej siete. LED osvetlenie, ktoré je jej súčasťou napojte pomocou USB kábla zo zadnej strany. Slúži na osvetlenie ruky zákazníčky. Má aj časovač, odnímateľnú podložku pod ruku v hornej časti, pohybový senzor a ventilátor.

Zapojenie UV LED lampy pred spustením

Ako sa správne zapína

Na zadnej strane si zvoľte čas 30sec alebo 60sec. Po stlačení tlačidla s príslušným časom sa ihneď rozsvieti. Ak ju chcete vypnúť pred uplynutím nastaveného času, stlačte ešte raz rovnaké tlačidlo s časom. Ak si nezvolíte čas, tak vložením ruky sa rozsvieti a svieti kým ruku nevyberiete. LED osvetlenie a ventilátor spustíte stlačením prvého tlačidla na zadnej strane. Po ukončení práce prístroj odpojte zo siete.

Ako sa správne zapína

Rozloženie CCFL a LED diód 

Lampa má 15 extra silných LED diód a CCFL špirálovitú žiarovku. Vďaka nim v nej vytvrdnú za extrémne krátky čas všetky druhy gélov a gél lakov. Zrkadlové vnútro sa zas postará o rovnomerné vytvrdnutie materiálu. Dlhá životnosť žiaroviek poteší každého, pretože ich nie je potrebné meniť. Má magnetické, odnímateľné dno, preto je vhodná aj na pedikúru. Je výnimočná tým, že má osvetlenie s LED žiarovkami, čo vám zabezpečí pohodlie a zjednoduší prácu. Táto LED lampa na nechty je ideálna do nechtových salónov, aj pre náročnejšie zákazníčky.

Rozloženie CCFL a LED diód

Je to profesionálna viacúčelová CCFL LED lampa. Má bielo čiernu farbu a posuvný ochranný kryt pred UV žiarením. Na vrchnej časti sa nachádza silikónová podložka na ruku, ktorá je odnímateľná, preto ju môžete ľahko dezinfikovať. K lampe je možné pripojiť LED svetlo, ktoré robí lampu výnimočnú. Lampu použijeme na vytvrdnutie gélov a gél lakov a zároveň aj ako podložku na ruku. Vnútri sa nachádzajú LED diódy a CCFL žiarovka. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov ako LED gél, UV gél a gél lak za extrémne krátky čas. Súčasťou lampy je senzor, ventilátor a časovač na 30 a 60 sekúnd. Rovnomerne rozloženie svetla je vďaka zrkadlovému vnútru. Rozmer 29 x 24 x 15 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019