Blog

Čierna UV LED lampa excellent pro 24W


ID4437
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Praktická, ultra tenká dual lampa, v ktorej vytvrdnú gél laky za 60 sekúnd, LED gély za 60 sekúnd a UV gély za 60-180 sekúnd. Môžete ju používať tak, že ju budete držať v ruke, alebo jednoducho vyklopíte nožičky a lampu postavíte. Na vrchnej strane má časovač, ktorý si môžete nastaviť na 30 alebo 60 sekúnd. V lampe sú diódy, ktoré sa nemenia a vytvrdzujú LED aj UV gély. Tieto UV/LED diódy majú dlhú životnosť, preto ich nie je potrebné meniť. 15 diód je rovnomerne rozložených tak, aby čo najlepšie vytvrdzovali gély a gél laky. Lampa je ako tunel, čiže nemá zadnú stranu. Pri vkladaní rúk dbajte na to, aby boli nechty dostatočne osvetlené jej žiarením. Lampu môžete použiť aj ako cestovnú, pretože napájací kábel sa dá napojiť aj do notebooku na USB, ale aj do klasickej elektrickej siete. Rozmer 22,8 x 12,5 x 2,4 cm.
štítok Akcia
farba čierna
výkon 24 Watt
výška 2.4 cm
dĺžka 22.8 cm
šírka 12.5 cm

Zapojenie 24W dual lampy

UV LED lampa je napájaná pomocou USB kábla a adaptéra do elektrickej siete, no môžete ju zapojiť aj do počítača.

Zapojenie 24W dual lampy

Intuitívne zapnutie a nastavenie

  1.  Stlačením tlačidla na vrchnej strane sa rozsvieti na 30 sekúnd. 
  2.  Po tomto čase sa sama vypne. Ak tlačidlo na vrchnej strane stlačíte 2x , rozsvieti sa na 60 sekúnd.
  3.  Trojnásobným stlačením UV LED lampu vypnete.
  4.  Po ukončení práce odpojte prístroj zo siete.

Intuitívne zapnutie a nastavenie

Rovnomerné rozloženie diód

V LED lampe je 15 rovnomerne rozložených LED diód, ktoré sa nevymieňajú. Majú dlhú životnosť, preto ich nie je potrebné meniť. Vytvrdnú v nej všetky LED, UV gély a gél laky za krátky čas. Má praktické sklápacie nožičky, je ľahko uskladniteľná. Má úžasný dizajn, skvelý výkon a je určená ako na doma tak aj pre náročné zákazníčky.

Rovnomerné rozloženie diód

Šikovná UV/LED lampa na nechty. Je čierno bielej farby. Vďaka tomu, že je lampa ľahká a tenká, je ideálna na cestovanie. Má výklopné nožičky na položenie lampy na stôl alebo podlahu pri pedikúre. Na vrchnej časti je tlačidlo na zapnutie a vypnutie. Lampa má 15 diód, ktoré sú rovnomerne rozložené. Tým istým tlačidlom prepíname časovač na 30 a 60 sekúnd. Výhodou tejto lampy je, že v nej gél vytvrdne za veľmi krátky čas. Gél lak je tvrdý za 60 sekúnd, LED gél za 60 sekúnd a UV gél za 60 až 180 sekúnd. Lampa sa napája do elektrickej siete cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia spolu s adaptérom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019