Blog

Dual UV LED lampa SUN mini2 24W


ID4386
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kombinovaná UV LED lampa s časovačom. Čas si môžete zvoliť 30 alebo 60 sekúnd. Po tomto čase sa lampa sama vypne. Lampa má UV/LED diódy, ktoré vytvrdzujú UV gély, gél laky aj LED gély v krátkom čase. Tenká vrstva UV gélu vytvrdne za 60 sekúnd, no hrubšia vrstva pri modelovaní vytvrdne za 180 sekúnd. LED gély 30-60 sekúnd a gél laky za 60 sekúnd. Žiarovky majú dlhú životnosť, preto ich nebudete musieť meniť. Sú rovnomerne rozložené, aby vložené nechty boli čo najlepšie osvetlené a materiál rovnomerne vytvrdol. Táto lampa je veľmi praktická, pretože nožičky sa dajú zložiť a pri skladovaní alebo preprave zaberie minimum miesta. Súčasťou balenia je USB kábel, čiže lampu môžete zapojiť aj na počítač. V balení je aj sieťový adaptér, takže zapojenie do elektrickej siete nie je žiaden problém. Rozmery zloženej lampy 22,8 x 12,5 x 2,4 cm.
farba biela
výkon 24 Watt
výška 2.4 cm
dĺžka 22.8 cm
šírka 12.5 cm

Napájanie

Lampa sa napája pomocou USB kábla a adaptéra. Môže sa zapojiť do elektrickej siete alebo do počítača. Je to kombinovaná UV LED lampa.

Napájanie

 

Ovládanie

  1. Stlačením tlačidla na vrchnej strane sa lampa rozsvieti na 30 sekúnd.
  2. Po tomto čase sa sama vypne. Ak tlačidlo na vrchnej strane stlačíte 2x tak sa lampa zapne na 60 sekúnd.
  3. Trojnásobným stlačením lampu vypnete.
  4. Po ukončení práce odpojte prístroj zo siete.

Ovládanie

 

LED žiarovky

Lampa má 15 LED diód, ktoré sa nevymieňajú. Vytvrdnú v nej všetky typy gélov a gél lakov, za krátky čas. Je veľmi praktická, vďaka nožičkám, ktoré sa dajú sklopiť a je ľahko uskladniteľná.

LED žiarovky

Ako vyzerá Dual UV/LED lampa SUN mini2 24W

Je to DUAL UV/LED lampa, v ktorej vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov. Lampa má moderný dizajn. Vďaka tvaru je lampa praktická, vhodná na cestovanie a ľahko sa skladuje. Dobre sa drží v ruke, pretože je ultra ľahká a tenká čo môžeme využiť pri pedikúre alebo v situácii, kedy sa lampa nedá položiť na zem alebo stôl. Jej súčasťou sú skladacie nožičky na položenie lampy. Lampa má lesklý povrch a je bielej farby. Doba tvrdnutia LED gélov je 30 sekúnd, UV gél lakov je 60 sekúnd. Tenká vrstva UV gélu vytvrdne za 60 sekúnd, no hrubšia vrstva UV gélu za 180 sekúnd. Lampa obsahuje aj časovač. Zvoliť si môžeme z 30 alebo 60 sekúnd, po uplynutí sa lampa sama vypne. Súčasťou balenia je USB kábel s adaptérom. Môžeme ju zapojiť do elektrickej siete alebo počítača. Rozmery lampy sú 22,8 x 12,5 x 2,4 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020