Blog

Promed UV-LED 60

PROMED

ID3270
PROMED
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

12 W profesionálna UV/LED lampa na nechty s časovačom (30 s/60 s/90 s/30 min). Vyššej nemeckej kvality. Slúži na vytvrdzovanie UV gélov, polygélov, LED gélu a gél laku. Veľkou výhodou je rýchlosť akou gély a gél laky v LED lampe vytvrdnú. Podľa hrúbky nanesenej vrstvy je to už od ohromujúcich 30 sekúnd. Čím je vrstva hrubšia, tým sa čas tvrdnutia predlžuje. Časovač sa vypína opätovným stlačením tlačidla časovača. Lampa má zrkadlové vnútro, vďaka čomu sa svetlo dobre rozloží a vytvrdzuje nechty rovnomerne z každej strany. Má ľahké intuitívne a logické ovládanie a je vhodná na profesionálne využitie. 60 LED žiaroviek vydrží svietiť až 20 000 hodín. Teda žiarovky nie je potrebné vymieňať. Rozmery lampy sú 15 x 18 x 10 cm.
štítok Akcia
farba biela
výkon 12 Watt
výška 11 cm
dĺžka 18.5 cm
šírka 15 cm

Napájanie lampy

Lampa sa zapája pomocou kábla do elektrickej siete. Je to kombinovaná lampa, v ktorej vytvrdnú všetky typy gélov aj gél lakov. Lampa je s časovačom, vhodná do salónov.

Napájanie lampy

Ovládanie

  1. LED lampu zapnete stlačením ktoréhokoľvek tlačidla s časovačom.

  2. Po uplynutí zvoleného času sa LED lampa sama zahasí.

  3. Po ukončení práce je potrebné LED lampu vypnúť a odpojiť zo siete.

Ovládanie

 

Vnútro lampy

Lampa má zrkadlové vnútro. Svetlo sa v nej dobre rozloží a vytvrdzuje nechty rovnomerne z každej strany. Má 60 LED žiaroviek, ktoré za krátky čas vytvrdia všetky typy gélov a gél lakov.

 

Profesionálna LED lampa značky Promed nemeckej výroby a kvality. Lampa má bielu farbu a okrúhly tvar so zrkadlovým vnútrom. Obsahuje 60 LED žiaroviek, vďaka ktorým LED gély a gél laky vytvrdnú za veľmi rýchly čas. LED žiarovky majú dlhú životnosť, viac ako 20 000 hodín, preto sa nevymieňajú. LED gél a gél lak vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. Záleží od množstva naneseného gélu. Na lampe sú štyri časovače 30s, 60s, 90s a 30min. Po stlačení časovača sa lampa zapne na určený čas. Opätovným stlačením časovača sa lampa vypne. Rozmery 15 x 18 x 10 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019