Blog

Ružová dual UV LED lampa excellent pro 24W


ID4438
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dual lampa, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél a gél lak. Jej veľkou výhodou je, že v sa v nej nemenia žiarovky. Dá sa zapojiť pomocou USB do počítača, no má aj sieťový adaptér na zapojenie do elektrickej siete. Je ultra tenká a má výklopné nožičky. Čas vytvrdzovania je kratší ako v klasickej UV lampe. 15 rovnomerne rozložených diód vytvrdí gél laky za 60 sekúnd, LED gély rovnako za 60 sekúnd a obyčajný UV gél za 60 až 180 sekúnd (podľa hrúbky nanesenej vrstvy). Aby ste čas nemuseli sledovať, táto skvelá dual lampa má aj časovač, ktorý je nastaviteľný na 30 alebo 60 sekúnd. Rozmery zloženej lampy 22,8 x 12,5 x 2,4 cm.
štítok Výpredaj
farba ružová
výkon 24 Watt
výška 2.4 cm
šírka 12.5 cm
dĺžka 22.8 cm

Napájanie 24W dual lamp

Táto kombinovaná UV LED lampa, sa zapája pomocou USB napájacieho kábla a adaptéra. Môžete ju teda zapojiť buď priamo do elektrickej siete alebo do počítača.

Napájanie 24W dual lampy

Jednoduché ovládanie

Zapína sa stlačením tlačidla na vrchnej strane, pričom sa rozsvieti na 30 sekúnd. Po ich uplynutí sa sama vypne. Ak stlačíte tlačidlo 2 krát, lampa sa rozsvieti na 60 sekúnd. Trojnásobným stlačením ju vypnete. Po ukončení práce, kábel odpojte z elektrickej siete.

Jednoduché ovládanie UV LED diódy

LED lampa na nechty má 15 diód, ktoré sa nevymieňajú, pretože majú dlhú životnosť. Je veľmi ľahká, praktická a jednoduchá na údržbu. Má moderný dizajn a skladá sa z vysoko kvalitných komponentov. Určená aj pre náročné zákazníčky. Rýchlo v nej vytvrdnú všetky typy gélov a gél lakov, a to za veľmi krátky čas. Má sklápacie nožičky, čo ju robí ľahko uskladniteľnou.

UV LED diódy

Ultra ľahká UV/LED lampa bielo ružovej farby. Vďaka svojmu tvaru a výklopným nožičkám je ideálna na domáce použitie, do salónu alebo na cestovanie. Lampa nezaberá veľa miesta, preto nie je problém ju kdekoľvek umiestniť. Vďaka 15 diódam je čas vytvrdnutia kratší ako v UV lampe. Gél lak v tejto lampe vytvrdne za 60 sekúnd, LED gél za 60 sekúnd a UV gél za 60 až 180 sekúnd. Na vrchnej časti lampy je tlačidlo, ktorým lampu zapneme aj vypneme. Tým istým tlačidlo meníme čas svietenia na 30 a 60 sekúnd. Súčasťou balenia je USB kábel s adaptérom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019