Blog

Fialový termo pigment 0,5g


ID5274
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Pigment s termo vlastnosťami. Môžete ho vmiešať do akéhokoľvek materiálu na nechty a vytvoríte si tak vlastný termo gél lak, termo gél, termo akryl a dokonca... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pigment s termo vlastnosťami. Môžete ho vmiešať do akéhokoľvek materiálu na nechty a vytvoríte si tak vlastný termo gél lak, termo gél, termo akryl a dokonca aj termo lak. Tieto materiály tak budú meniť farbu podľa teploty. V chlade bude prevládať kombinácia farieb gélu a pigmentu, no s pribúdajúcim teplom sa farba pigmentu vytráca a prevláda farba použitého gélu. Pri zmene sa vytvárajú pekné plynulé farebné prechody. Pigment sa veľmi dobre rozpúšťa a nevytvára hrudky. Aj po jeho vmiešaní sa vlastnosti gélu ani iných materiálov nemenia. Na vzorkách bol tento pigment vmiešaný do číreho, bieleho a ružového UV gélu.
štítok Novinka
výška 1.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba fialová

UV gél s fialovým termo práškom 

Na vozrkách môžete vidieť výslednú farbu toho, keď do číreho, bieleho a ružového gélu vmiešate fialový termo pigment, ktorý reaguje na chlad a teplo. Jednoducho ho vmiešate do UV gélov, lakov, akrylov aj gél lakov.

Termo pigment na nechty tmavej fialovej farby. Fialová farba pigmentu sa pri zmene teploty vytráca. Je veľmi dobre pigmentovaný, preto pri miešaní s gélom nám postačí maličké množstvo. Pridať ho môžeme do číreho, bieleho ale aj farebného gélu. Primiešaním pigmentu dokážeme vytvárať nové odtiene. Zmiešaný pigment s gélom nanesieme na necht a necháme polymerizovať. Primiešavať ho môžeme aj do akrylu, gél laku alebo klasického laku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020