Blog

Pastelový marhuľový akryl 7 ml


ID3364
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Farebný akrylový prášok na akrylové nechty. Môžete ho použiť aj na vytváranie ozdôb. Na prácu budete nevyhnutne potrebovať acrylic liquid. Štetec namočte... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný akrylový prášok na akrylové nechty. Môžete ho použiť aj na vytváranie ozdôb. Na prácu budete nevyhnutne potrebovať acrylic liquid. Štetec namočte do liquidu a potom vložte do akrylu. Z vytvorenej guľôčky modelujte necht, alebo zdobenie.
farba oranžová
výška 2 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 7 ml

Zdobenie akrylom

Akrylový púder jemnej marhuľovej farby. Je potrebné ho zmiešať s liquidom, aby sme vytvorili hmotu na modelovanie. Pomocou štetca rozláčame vzniknutú hmotu na nechty. Takto jednoducho môžeme nechty predĺžiť alebo vytvoriť zdobenie. Na záver zdobenie zafixujte vrchným lakom. K akrylu nie je potrebná UV lampa, schne na vzduchu. 

zdobenie akrlyom

 

Farebný akrylový púder na nechty. Má jemnú pastelovo marhuľovú farbu. Vhodný na zdobenie, 3D ozdoby, francúzsku manikúru alebo celoplošné zafarbenie nechtu. Prášok zmiešame spolu s liquidom pomocou štetca z prírodného vlasu. Akryl počas modelácie pomaličky schne, preto je potrebné s ním pracovať rýchlo.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020