Blog

  1. fólie na nechty (79)
  2. Priehľadná fólia s holografickým vzorom 25 cm

Priehľadná fólia s holografickým vzorom 25 cm


ID3993
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 17 kusov
Transfer fólia s farebne sa meniacim vzorom. Na necht sa otlačí iba vzor z fólie. Miesta, ktoré sú na fotografii sivej farby, sú priehľadné. Podkladová... Celý popis
Bežná cena 0.69 €
Ušetríte 43% 0.30 €
Naša cena 0.39 €
Zľava platí do 12.05.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Transfer fólia s farebne sa meniacim vzorom. Na necht sa otlačí iba vzor z fólie. Miesta, ktoré sú na fotografii sivej farby, sú priehľadné. Podkladová vrstva na nechte ostane viditeľná. Fóliu otlačíte do transfer lepidla alebo do výpotku gélu na transfer fólie. Transfer lepidlo nanášajte v tenkej vrstve. Zdobenie je potrebné zafixovať vrchným UV gélom alebo lakom.
štítok Výpredaj
farba priesvitná, strieborná
šírka 4 cm
dĺžka 25 cm

Perleťová transfer fólia na ozdobenie prírodných ale aj umelých nechtov. Fólia zanechá na nechte jemný perleťový film s miernym vzorom. Jej nenápadný vzor najviac vynikne na tmavom podklade. Na necht nanesieme špeciálne transfer lepidlo a počkáme približne 1 až 2 minúty, kým lepidlo nezaschne. Ak je lepidlo transparentné, priložíme fóliu. Tú prstom alebo aplikátorom poriadne pritlačíme, aby sa vzor pekne chytil na lepidlo. Pre dlhšiu životnosť môžeme vzor prelakovať UV leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021