Blog

One step gél lak sada na nechty s 36W UV lampou


ID7542
Sada Na sklade
23-dielna sada na úpravu nechtov pomocou one step gél lakov. Sada je ideálna pre začiatočníkov, ale aj pre všetkých, ktorý si chcú upravovať svoje nechty... Celý popis
Bežná cena 53.39 €
Ušetríte 25% 13.40 €
Naša cena 39.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

23-dielna sada na úpravu nechtov pomocou one step gél lakov. Sada je ideálna pre začiatočníkov, ale aj pre všetkých, ktorý si chcú upravovať svoje nechty rýchlo, jednoducho a zároveň ako keby ste práve vyšli z nechtového salónu. Nájdete tu všetko čo potrebujete. Gél laky sú jednofázové, takže nepotrebujete žiadne podkladové gély, ani nadlaky. LONEL One step gél laky sú silne pigmentované. Pred aplikáciou si pripravíme necht, ktorý jemne prebrúsime brúsnym blokom a odmastíme primerom. Následne aplikujeme farebný gél podľa vlastného výberu, ktorý vložíme do lampy na vytvrdnutie na 2 minúty. Nanesieme rovnako aj druhú vrstvu pre lepšiu pigmentáciu. Po vytvrdnutí nie je potrebné utierať výpotok z gélu, ani nijak nadlakmi fixovať lakovanie. Kožičku okolo nechtov potrieme výživným olejčekom.
výkon 36 Watt
štítok Výpredaj

Lakovanie one step gél lakmi je veľmi jednoduché. Postup je následovný. Zmatnite povrch prírodného nechta jemným brúsnym blokom a aplikujte primer, ktorý nevkladajte do lampy, ale nechajte vstrebať do nechtovej platničky. Na takto pripravený necht začnite nanášať farebný one step gél lak v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte zvlášť vytvrdnúť v UV lampe minimálne 2 minúty. Je to jednokrokový gél lak, preto nepotrebujete žiaden nadlak, podlak, ani iné prípravky. Po vytvrdnutí v lampe je lakovanie hotové. Na záver môžete ošetriť kožičku výživným olejom.

Odstránenie jednofázového gél laku je hračka. Použijeme na to odstraňovač gél laku a buničinu, ktoré sú v sade. Priložíme namočenú buničinu na povrch nechtov a obalíme alobalom. Môžeme použiť aj hotové alobalové papieriky. Takto necháme pôsobiť 10 až 20 minút. Po uplynutí času pomocou pomarančového drievka olúpeme zvyšky zmäknutého gél laku a prebrúsime tvar a povrch nechtov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020