Veľká gél lak sada HQ 4v1 s 36W UV lampou

HQ
ID4262
HQ
Sada Odošleme ešte dnes!
16-dielna sada s jednokrokovým gél lakom HQ 4v1, ku ktorému nepotrebujete podklad, vrch a ani čistič gélu s buničinou. Práca s ním je jednoduchšia a rýchlejšia.... Celý popis
Bežná cena 48.75
Ušetríte 18% 8.86
Cena za sadu 39.89
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

16-dielna sada s jednokrokovým gél lakom HQ 4v1, ku ktorému nepotrebujete podklad, vrch a ani čistič gélu s buničinou. Práca s ním je jednoduchšia a rýchlejšia. Nechty spevní a lakovanie vydrží 7 až 14 dní. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty. Pred samotným lakovaním je potrebné zatlačiť kožičku a celý povrch nechtov zmatniť jemným brúsnym blokom. Tak natrieť primerom. Vďaka nemu bude lakovanie dlhšie držať. Nasleduje farebný one step gél lak HQ 4v1, ktorý nanášajte v tenkej vrstve a nechajte v UV lampe vytvrdnúť. Farebnú vrstvu môžete podľa potreby zopakovať. Vytvrdnutím tohto gél laku sú nechty hotové. Postačí ošetriť kožičku olejčekom. Odstraňovač gél laku, ktorý je v sade sa používa na odstránenie vytvrdnutého gél laku. Nepoužíva sa pri vytváraní lakovania.

Zmatnenie nechtu a nanesenie one step gél laku

Prírodný necht zmatníme pomocou brúsneho bloku, alebo jemným pilníkom. Ak je to potrebné, opilujeme tvar a zatlačíme nechtovú kožtičku. Pokračujeme nanesením primeru. Nie je potrebné ho vkladať do UV lampy. Pred lakovaním nenanášame žiaden nadlak podlak. One step gél lak nanesieme na zmatnený necht v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe. Doba tvrdnutia je 2 minúty. Pre sýtosť farby, vrstvy opakujeme viac krát. Gél lak je po vytvrdnutí krásne lesklý a bez lepkavého výpotku. Z nechtov ho vieme odstrániť pomocou odstraňovača.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018