Biely gél lak 6 ml

NTN
ID3388
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Biely gél lak NTN odtieň č. 18. Vhodný aj na bielu špičku. Nehcty prebrúste, naneste primer, nadlak podlak a po vytvrdnutí aplikujte farebný gél lak. Na... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely gél lak NTN odtieň č. 18. Vhodný aj na bielu špičku. Nehcty prebrúste, naneste primer, nadlak podlak a po vytvrdnutí aplikujte farebný gél lak. Na záver naneste nadlak podlak pre lesk nechtov. Výpotok utrite čističom gélu. Gél lak tvrdne v 4-žiarovkovej lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd.

Stredne hustý gél lak

Tento gél lak je stredne hustý, nanášajte ho na nechty v dvoch tenkých vrstvách. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta alebo využiť iba na zdobenie. Po vytvrdnutí použite nadlak podlak pre vrátenie lesku.

hustota

Nanášanie gél laku

Biely NTN gél lak je stredne hustý. Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta alebo ho použiť iba na zdobenie. Nanášajte ho ako druhú vrstvu na číry nadlak podlak. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty a v LED lampe iba za 30 sekúnd. Po uschnutí odstráňte výpotok čističom gélu. Takto namaľované nechty vydržia 7 až 14 dní. Na odstránenie gél laku použite kozmetický acetón.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018