Biely LED gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3200
SILCARE
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Biely gél lak na francúzsku manikúru. Odtieň 01. Nanášajte v tenkých vrstvách a každú vrstvu nechajte vytvrdnúť. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no ak máte... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely gél lak na francúzsku manikúru. Odtieň 01. Nanášajte v tenkých vrstvách a každú vrstvu nechajte vytvrdnúť. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no ak máte LED lampu, tak v nej vytvrdne za 30 sekúnd. Po vytvrdnutí zanecháva na povrchu lepkavú vrstvu. Ako podklad je potrebné nechty zmatniť brúsnym blokom, naniesť primer a base top gél lak. Lepkavosť nechtov odstránite čističom gélu.

Dve vrstvy gél laku

Gél lak môžete naniesť na celý povrch nechta alebo ho využiť iba na zdobenie. Táto biela farba je ideálna na francúzsku manikúru. Nanášajte ho tak, aby nezatekal a používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. 

vrstvy

Ako naniesť biely gél

Gél lak je snehovo bielej farby a dobre pigmentovaný. Vďaka stredne hustej konzistencii sa nanáša na necht jednoducho. Prv aplikujeme nadlak podlak na vopred jemne prebrúsené a odmastené nechty. Necháme ho vytvrdnúť v UV lampe. Potom môžme začať s lakovaním farebného gél laku Nanášame ho v tenkej vrstve minimálne dva krát. Každú vrstvu dáme do UV alebo LED lampy. Výpotok medzi vrstvami nečistíme. Nakoniec aplikujeme vrchný lesk.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017