Hnedo červený gél lak s perleťou 15 ml

CHARBONNE
ID3477
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Metalický gél lak nanášajte na vytvrdnutú vrstvu nadlaku podlaku. Aplikujte ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Metalický gél lak nanášajte na vytvrdnutú vrstvu nadlaku podlaku. Aplikujte ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Na záver aplikujte opäť nadlak podlak pre lesk nechtov. Lepkavosť, ktorá vznikne pri tvrdnutí gél laku odstránite pomocou čističa gélu.

Na mliečnom tipe

Gél lak je nanesený na mliečny tip. Je čokoládovo hnedej farby. Nanášajte ho v dvoch vrstvách. Nezabudnite však použiť podkladovú vrstvu, nadlak podlak. Ten zároveň použite aj ako vrchnú vrstvu. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd.

na tipe

Reálna farba gél laku

Gél lak má zaujímavú hnedo červenú farbu. Je to náhrada klasického laku. Gél lak vydrží dlhšie, neolupuje sa ani nepraská. Je ideálny na spevnenie nechtov. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Prv si prírodné nechty jemne prebrúsime pilníkom, odmastíme cleanerom a potrieme primerom. Na takto pripravené nechty nanesieme prv nadlak podlak, ktorý je potrebné dať do UV lampy na 2 minúty. Potom môžme začať lakovať farebným gél lakom. Nanesieme minimálne dve vrstvy. Lakovanie nakoniec zafixujeme opäť nadlakom podlakom.

O tovare

farba hnedá
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018